Домовик надихає кекс

Привабливість кекс вийшов за межі тарифу дитяче свято. Весь світ, здається, має пристрасть до кекси в ці дні. Кекс пекарні відкриваються по всій країні. Поварені книги присвячена мистецтву кекс звертаються в книжкових магазинах.

Просто достатньо, щоб задовольнити спрагу солодкого, кекс є потурання правильних пропорціях. Кекс прибув і з великою кількістю варіацій на тему торта, ніж будь-коли.

Коли кекс перетинається з домовиком, задоволення, глибокий аромат шоколаду представлений у формі пиріжка. Домовик кекси зробити надзвичайно щільною торт, особливо смачні з солодкою додаванням натурального родзинок. Рецепт швидко приходить разом в одну каструлю на плиту, відмінний варіант для швидкого прибирання.

Кращі кекси з окропленням цукровою пудрою або глазур’ю дощем, відмінно підходить для коробки для сніданку. Для повного ефекту кекс, традиційний вершковий глазур’ю вбирається будинкового кекси для вечірки.

Домовик кекси

3 унції. (3 квадрати) несолодкого шоколаду

1/2 чашки вершкового масла або маргарину

11/2 склянки цукру

3 яйця

11/2 чайної ложки ванільного

1 чашка борошна загального призначення

1 склянка подрібнених волоських горіхів

1 чашка ВС-покоївки природних родзинками

вершковий глазур’ю

1 паличка (8 унцій). Вершкового масла, розм’якшеного

1 коробка (16 унцій). Цукрових пудри

1 чайна ложка ванільного екстракту

Даш солі

Від 2 до 3 столові ложки молока

Розігрійте духовку до 350 ° F. Жирів та лінії 12 (23/4-inch) чашки булочки з паперовими стаканчиками випічці.

У великій каструлі, на дуже повільному вогні, змішайте шоколад і масло, тепло тільки поки розплавлений, періодично помішуючи. Зняти з вогню. Додайте цукор, суміш добре.

Суміш в яйця і ваніль. Рух у борошні, волоські горіхи і родзинки. Ложки тісто в підготовлені чашки булочки, заповнюючи майже повний.

Випікати при температурі 350 ° F. протягом 30 хвилин. Охолодити на решітці. Посипати цукровою пудрою або мороз за бажанням. Робить 12 кексів.

глазур:

У невеликій мисці змішайте перші чотири інгредієнти і 2 столові ложки молока. З електричним міксером, змішайте з низькими поки не змішано. Продовжують бити на високих до пухнастий, додавши додаткові молока, скільки необхідно для поширення консистенції.