Йога для початківців. прана асиміляції.

Йога для початківців … Прана Асиміляція
Прана, як це визначено Свамі Вівекананда у своїй раджа-йоги як нескінченне прояв енергії Всесвіту, і йога союзу або, можливо, в кращому випадку, співпраця з цією силою, яка була покладена на все життя.

Прана чи життєва сила втілена в усіх живих істотах, навіть каміння і пил на землі були свого часу частиною просторості простору і неоформленого, в якій майбутні форми існували тільки у свідомості Бога, або, якщо хочете, як чистий потенціал в полі Абсолюту.

Вся справа в тому, модифікація влади і саме ця енергія життя, яку ми асимілюватися у вигляді продуктів, які ми їмо, йога дієта, що складається в основному з фруктів, злаків і овочів і ті продукти, якнайближче до природного сонячного світла, як це можливо, і не обробляються другий рукою, як у випадку з м’ясними продуктами.

Будь йогів чи ні, ми всі можемо оцінити чисте повітря в літній день і життєздатність повітрі на березі моря, або коли вітер дме на широких ділянках землі Heath. Це йога, який бере прана асиміляції далі, ніж більшість і розробив методи, які допомагають поліпшити життєву силу і здоров’я.

Методи асиміляції прани дуже тонкий, навіть практиків йоги може пропустити той момент, коли, що опинилися в дихальні техніки, які намагаються контролювати дихання за допомогою розуму. Інші речі, які є контрпродуктивними є стрес і ті речі, які відволікають від справжнього моменту, як ми замислитися про минуле і, можливо, майбутніх подій. Стрес заважає з природним довжин хвиль на клітинному рівні, які необхідні для здоров’я організму. Впливає стресу є порушення сну вночі і лежачи без сну з розумом гонок. Це негативне стан може бути перетворений на позитивний шляхом отримання контролю, заспокоєння розуму, і повернення до тиші в рамках «тут і зараз». Така природа розуму, що думки не залишатися в ізоляції від решти тіла, як можна спостерігати в періоди стресу, такі, як емоційна напруженість, що впливають на серце і легені, напруженість відчувається в шиї і плечах, а також у рук і зап’ясть.

Завжди беріть з собою трохи часу, ні вдень, ні вночі, щоб усвідомити неприродне напруга в тілі. Слідуйте за цим, вчиться легко і поступово відпустити напругу, зробіть кілька глибоких вдихів, а потім заспокоїти дихання, як ви відпочиваєте внутрішньо, нарешті, відпустити думки в розумі і дозволяють організму насолодитися період повної нерухомості і освіжаючий .

Прана це життєва сила, що може бути сприйнято, коли ми зовсім нерухомо, це поле життя, яке постулює всіх істот у ньому, і які можуть бути виявлені, коли ми зовсім нерухомо. Всі істоти втілюють цю життєву силу, і крім їжі, яку ми їмо, в центрі уваги початком і джерелом прани НД Сонце не на відміну від очей Бога в небі, так як це центр для далекосяжних енергія космосу, з якої відбувається перерозподіл енергії і світла. Є дуже мало форм життя не залежить від або обізнані про Сонце, про що свідчить геліотропного природу рослин, оскільки вони слідують проходження Сонця по небу, навіть проста ромашка закриває свої пелюстки і опускає голову, коли Сонце опускається нижче горизонтом в нічний час. Люди також оцінити переваги свіжого повітря і сонячного світла

Нижче видимого світу лежить тонкий шаблон, на якому лежить вся життя і яке є основою для цього світу. Це потенціал для розвитку направляв еволюцію людства від початку часів. Гірських порід і мінералів в землі зламати, щоб зробити формування рослин можливе, рослини розвиваються в тварин, тварин в людині і людини в ангельських форм і духовні істоти, в змозі вести процес еволюції всесвіту.

Людство в чому виріс з контакт з інтелектом, який породив життя. Зворотна дорога з допомогою цього стародавнього виду мистецтва називається йогою і відкривати справжню природу прани і її розвиток в дихальні вправи називаються пранаямой. Це був Йоги, який виявив шлях у житті і здоров’ю за допомогою дихання, ці методи часто неправильно розуміють накладення вигадливі візерунки дихання на диханні. Існує різниця між дихальними вправами, які призначені для підвищення глибини і дію на легені і тонкі методи для засвоєння прани.

Існує слово в ‘іччха санскриту, що означає Волі “Ішвара” Боже, що є ініціатором усього життя, який також є маршова і видалення заслуг і недолік. Мудрість прана виявлені в кожен момент “іччха», коли розум ще й дихання мирної так, щоб він не порушує поверхню емоцій, не в відміну від легкого вітерцю, який не дратувати поверхню озера. Дихання та емоції тісно пов’язані між собою, і це, заспокоюючи і заспокоювати подих, що ми принести мир на думці. Саме в ті моменти, коли розум ще й дихання мирної, що ми стали краще розуміти і відчувати світлі дихання, яке є свідомість дихання.
Ми всі унікальні, оскільки вібраційні патерни від клітинного рівня вгору не ідентичні, це робить нас легко пізнаваний, і навіть коли не бачив це не важко розпізнати окремі голоси по телефону, і саме ці унікальні зразки з самого центр нашої істоти, яка визначає характеристики кожного з них. Для роботи з диханням моделей без розбору може призвести до емоційний зрив, найкращий і самий природний шлях вперед медитативний підхід до пранаяма вправи, і що на першому заспокійливу дихання і почуття власної природною реакцією на заряджені дихання.

Вся справа в тому, модифікації енергетичного і це почуття в енергію, що лежить в основі дихання, що ми можемо налаштуватися на ритмічні рівня життєвої сили, яка підходить нам найкраще. Є багато книг, написаних пропонуючи різні дихальні техніки, що вдихання управління і видиху, перемежовуються з тривалими термінами затримки дихання. Це усвідомлення і чутливість відчуття, що дозволяє нам налаштуватися на підвищення життя прана, вона відчуває, що буде визначати найбільш підходящу довжину інгаляції. Він відчуває, що буде керівництво затримки дихання, який є, коли пранічному асиміляції в самому розпалі, він відчуває, що буде направляти видих. Там немає жорстких правил, так як вона є інтелект, який виникає в кожній ‘іччха “момент від глибоко всередині нас, який є кращим керівництво нашої власної унікальної моделі дихання. Ні в який час мають там бути деформація, так як кожна послідовність дихання повинно бути гармонійно і сприятливо до здоров’я всього істоти. GS