Йога показано, щоб допомогти вилікувати хворих на рак

Рак фахівець Сан-Антоніо, штат Техас заявив в ході семінару в 1980-х в Оклахома-Сіті, що ліки від раку можна шляхом застосування йоги.

Полковник Hansa Рава, доктор медичних наук, патологоанатом з Сполучені Штати заявили, що лікарі відмовилися визнати лікування. Крім того, вона сказала, що поки вона не почав досліджувати застосування нетрадиційних методів лікування, її робота в Cytotechnology який є діагностичним галузь медицини, метою якого є визначити на ранніх стадіях рак був неефективним. Вона заявляла, що спостерігається пошкоджуючи артрит, головні болі, і навіть рак лікує Раджа йога і медитація.

Її погляди були відкинуті іншими належними до медичної професії, як нерозумно, незважаючи на доказ, наведене нею, накопичені під час її два роки навчання в Брахма Кумарис Всесвітній духовний університет в Індії.

Гіпотеза про те, що Рава 98 відсотків усіх випадків раку є психосоматичних є причиною успіху йоги як способу лікування. Вона зазначила, що це не спів або читання мантр. Ні священні писання його основі. Це не культ або біологічного зворотного зв’язку. Йога йде набагато глибше. Це вичерпне розуміння, що таке душа і повний метод докази медитації.

Згідно RAVAL медичної школи мають сильне розташування до звичайних режимів, таких як радіація, хіміотерапія, і лікування за допомогою машин, і, отже, дивляться на нетрадиційні методи лікування. Людини як просто бути тілом навчають студентів у медичних навчальних закладах. Але тіло може бути вилікувана сила розуму. Поєднання розуму, тіла і душі є те, що буквально означає термін психосоматичний.

Тіло страждає в той час як душа породжує хвороби. Можна лікувати хвороби тільки через психіку, якщо вона психіки, яку викликав його. Це усунення глибинних причин проблеми і є дуже простою формулою. Лікування хвороб за допомогою лікування душі розкривається у всій дослідження, пов’язані з парапсихології.

Світ і чистоти для здоров’я щастя викладається в Всесвітній духовний університет, який має філії в 30 країнах світу. Він має свій офіс у будівлі ООН в Нью-Йорку і отримав статус неурядової членом ООН

Через Раджа-йога студентів вчать шукати свою душу, дізнатися, чи є їх походження та причини їх тіла вторгаються раку. Роль релігії, стрес, сім’я і спосіб життя, щоб причина раку також дізналися.