Учитель йоги – 3 порад, щоб стати тренером йоги

Хороший учитель йоги завжди буде мати своїх учнів інтереси близько до серця. Ваші студенти можуть мати тільки практика на короткий час або впродовж багатьох років, але незалежно від того, яка буде частина вашого класу, які будуть відображатися якісь проблеми вирівнювання. Як учитель йоги ви повинні бути в хорошій формі. Читаючи цю коротку статтю ви зрозумієте деяких основних порад, який допомагає вам залишатися на вершині своєї гри.

Порада 1

Завжди показують чіткий зв’язок. У йозі професійно, чітко дає інструкції і допомогу в разі потреби. Всякий раз, коли я була в класі і поставити на показати позі йоги і що потрібно виправити, мій учитель Йоги ніколи не питав дозволу, перш ніж фізично допомагати мені. Але я довіряю їй. Так, для мене це було в порядку, для ваших студентів, що не може бути так. Найкраще робити це завжди запитувати дозволу в той час як допомога потрібна.

Порада 2

Вважається, що йога стає тренером є простим заняттям, ніщо не може бути далі від істини. Дійсно хороший вчитель йоги буде присвятили багато часу, може бути, років посвяти. Навіть, якщо людина дійсно володіє сертифікації викладання йоги не робить для хорошого вчителя. Щоб бути сертифікована як інструктор йоги вимагає 3 основних розуміє: йога, знання людської анатомії та анатомії захворювання.

3. Перед тим, як взятися за підготовку вчителів йоги звичайно, стоїть, що, принаймні протягом кількох років практики під пояс і зробити стільки ретельне дослідження наскільки це можливо. Обидва – онлайн і оффлайн.

По-перше, поговоріть зі своїм учителем йоги. Дивіться, якщо вони можуть вказати вам в правильному напрямку, а потім взяти курс передові вчителі, в ідеалі на тому ж місці, ваші вчителі йоги мала.

У висновку

Люди займаються йогою з багатьох причин, для загального стану здоров’я, подивитися фізично добре, для зняття стресу, переваги йоги безмежні. Ще є ті, хто хоче слідувати духовному способу життя. Стати інструктором йоги може бути чудовий хід кар’єри не тільки для отримання фінансової вигоди для власного задоволення я, тому що допомагає тим досягнення плоди йоги є те, що дійсно має значення.