використовувати ці рецепти День пам’яті, щоб допомогти зробити спогади

Моя сім’я і я знаю, що “Стара Слава» не хвиля випадково. Ми втратили близьких до війни. День пам’яті особливий.

День пам’яті для запам’ятовування того, жертви, принесені іншими – для нас – для наших постійних волі. Але я вважаю, що день повинен також бути використаний для створення нових спогадів.

Втративши сім’ю, щоб війна, я вважаю, я можу поставити це особливе свято в перспективі. Це день, насправді весь уїк-енд, для нас, щоб зробити дві речі: пам’ятати і цінувати себе в жертву, зроблені іншими, і здійснення цих свобод виграв таким чином, що створює теплі спогади з тими, у нас ще є, щоб любити.

День пам’яті безумовно, повинні бути більш значущим, ніж просто три вихідних дні або міні-відпустку. Це священний день пам’яті …, але це також має бути час для живих, щоб відсвяткувати компанією один одного, в той час як дозволяє час. Мені особливо подобається, щоб повністю оточити себе з родиною і друзями в цей день, або навіть на це всі вихідні, щоб відсвяткувати те, що ми є (ще) через тих, хто віддав свої життя.

День пам’яті народилася з жахів війни – першої громадянської війни – і тепер для всіх тих, які пішли в результаті війни. Мета цього свята може здається, йдуть від деяких народів свідомість. Це тепер просто триденну відпустку? Чи є це просто неофіційне початок літа і сезон барбекю? Хіба це привід ходити по магазинах, так як багато стимулювання продажів День пам’яті? Має оригінальний значення день було втрачено?

Моя сім’я і я знаю, що “Стара Слава» не продовжує хвилю випадково. Ми беремо час протягом вихідних Дня пам’яті пом’янути полеглих. Йдемо на кладовищах і помістити прапори. Стара слава летить на половині щогла будинку. Ми розповідаємо історії, деякі сумні – деякі щасливі, про тих, які не можуть бути на нашому сімейному святі. Ми згадуємо про них з повагою.

Ми також пам’ятаємо останні слова мого першого чоловіка, як його вертоліт Cobra був у вогні і ось-ось вибухне: «Скажи моєї сім’ї я люблю їх Скажіть їм, щоб жити для мене.”.

Так що … я і моя сім’я святкувати нашу свободу – і життя. Ми живемо разом. Ми робимо це найкраще, бути разом і насолоджуватися великим рецептів і їжу, яку вони створюють.

Одна з речей, моя сім’я і я зробити, це говорити про те, як підтримати наші війська сьогодні. Ми зібрали “пакет допомоги”, два або три або чотири. Ми посилаємо пакети для солдатів десь у цьому світі. Нам все одно, де вони розміщені або якій галузі послуг, які вони обслуговують.

Як один солдат написав недавно: “Всі солдати потрібні прості знання одну річ … хтось повинен хочете, щоб вони повернулися додому. Якщо солдат має … що вони можуть зробити це через що завгодно!!”

Після того, як пакет (и) загортають і відправлений, ми за замовленням наших зниклих близьких – ми святкуємо з продуктів харчування і напоїв і спогадів – і ми створюємо нові спогади, якими повинні користуватися вічно (див. посилання нижче). Який подарунок, який вони дали нам!

Тепер, вам сподобається! Живи своїм життям і, святкувати і … пам’ятаю. Ці рецепти День пам’яті допоможе гарантувати Вам і Вашій родині пам’ятний день.

Для доступу запропонував рецепти День пам’яті, натисніть на Рецепти День пам’яті.

Для відправки солдатів спасибо пакет, натисніть на Америку підтримує вас.