мексиканська їжа стала млрд. бізнесу

Продовольча експерти кажуть американці набувають більш авантюрний смак, а також тягу до нових смаків та інгредієнтів. Мексиканська їжа на любителя для деяких, але для інших це є безпосереднім любові і іноді вирівнює одержимість.

Мексиканська їжа була побудована на багатьох різних культур. Вона являє собою поєднання з іспанської кухні, якими був доставлений до іспанських поселенців, змішаний з Native Foods цивілізації майя та ацтеків. Вона також включає в себе аромати від Мохаве і Apache племен. Ви знайдете багато спільного між індійською і мексиканської кухні, особливо у використанні Чалліс, коржі, соуси, соуси і багаті.

Сальса, іспанське слово для соусу, не сире, а іноді і протертий до кремезний, гладка, або нарізані. У сучасній соуси інгредієнти включають великий червоний помідор, томата, чіпотле {головний продукт в раціоні ацтеків} і авокадо. Це ті ж основні компоненти, що використовуються в минулому. Salsas, смакує, і чатні можна оживити навіть самий нудний страв. Рідко можна знайти будь-яку їжу Техас стиль без одного з цих супроводом.

Мексиканська кухня використовує справжні інгредієнти, які приходять зі свого певного географію і культуру. Це залежить від регіону, в силу місцевих відмінностей клімату, географії та етнічної. На північ від Мексики відомий своїми м’ясними стравами і виробництво яловичини. Регіоні південного сходу Мексики, з іншого боку, відомий своєю курячої основі страв і пряних овочів.

По суті, мексиканська їжа ароматний, смачний і захоплюючих до неба. Інгредієнти, використовувані повинні бути свіжими і гарніри ніколи не повинна пригнічувати. Замість цього вони повинні доповнювати dish.Mexican їду по своїй суті дуже легкий, дуже залежать від чилі і трави, горіхи та спеції. Таким чином, їжа, як правило, дуже легкі, коли все зроблено правильно.

Чіпси, Маргарити і Чилі кон карне в даний час добре відомі у всьому світі .. Коржі зроблені затвердіння кукурудзи у вапняній воді, а потім замішування суміші в тісто і готувати тонкі пиріжки на плоскому грилі. Найбільш поширеними коржі в США за версією мексиканського продуктом, виготовляються з зерна, але ця версія кукурудзяної коржі дуже багато чого на відміну від справжньої, оригінальної версії.

Їжа справжня мексиканська їжа втішає і ароматні на смак і дуже чуттєво в шлунок. Мексиканська кухня в ресторані має своє місце, але для мене ніщо не зрівняється за смаком страви мексиканської кухні.