підкованих поради, щоб насолодитися сезону

Для багатьох цей час року заповнений громадських заходів, які часто відзначають їжею так само, як сім’я і дружба.

“В середньому збільшення ваги для більшості з нас під час курортного сезону тільки один фунт, прості результаті вживання додаткових додаткові 100 калорій в день,” пояснює Ненсі Беннетт, MS, RD, CDE, провідний дієтолог преміум-класу бренду Foster птиці ферми. “На жаль, більшість з нас не втрачають, що фунт і буде в кінцевому підсумку носити вагу навколо талії наших”, говорить Беннетт.

Беннетт пропонує кілька простих порад, які допоможуть зберегти здоров’я сім’ї під час відпустки:

Піду гуляти. Візьміть колега, сусід або ваша собака і обіцянку йти разом протягом 20 хвилин на день. Двадцять хвилин ходьба спалює 100 калорій-достатньо, щоб компенсувати надлишок калорій середнім свято сезону.

BYOBB (Bring Your Own Ставка кращим). Для свята зборів, пропонують принести домашні, здорові страви. Цей пункт є кращим вибором для заповнення, і ви можете легко пробувати інші смаколики. (Спробуйте свіжий лоток вегетеріанскімі з засуканими скибочками індички гастроному або смажена курка подається з низьким вмістом жиру провали на стороні, такі як цілісні зерна гірчиці і легкий вінегрет малини.)

Запастися здорові закуски, коли ви виходите з дому. Охоплює такі мізерні білки як курка-гриль або скибочками індички гастроному: білок залишається в шлунку протягом двох годин після їжі і тримає ваш апетит під контролем. Фрукти і овочі з високим вмістом клітковини і жувальної потужності (як відомо, роблять люди “відчувати себе повністю»). Заповніть на ці здорові закуски, і дозволити собі спробувати інші задоволення: кілька укусів буде як і раніше дозволяють скуштувати святах.

Плануйте заздалегідь. Для швидкої їжі родині, планувати заздалегідь: вибрати рецепти, які швидко готувати, низькою калорійністю, наповнення і добре для останній хвилині гості або випадкових тусовках. Двічі рецепт запіканки або лазаньї і заморозити для подальшого використання (розглянемо рецепти для Курячий Перець чилі, Туреччина трава Лазанья, Тортілла суп).

Тримати зволоженою. Люди часто плутають спрагу з голодом так уникнути зневоднення з нульовою калорійністю напоїв, переважно води.

Майте на увазі, що послідовне, хороший вибір страв може привести до поліпшення здоров’я. Ви і ваша сім’я, за допомогою декількох простих варіантів, можуть насолодитися сезону і своїми смачними пропозиціями.