рецепт для продовольчої безпеки всередині і за межами кухні

Як влітку нагрівається, так що двір грилів. Безпеки харчових продуктів необхідна круглий рік, а тільки стає все більш важливим, оскільки страви виносяться за її межі в парк, на пляж або на задньому дворі. Це важливий час, щоб ближче подивитися на свої звички приготування їжі, щоб побачити, якщо ви насправді після їжі техніки безпеки ви думаєте, що при приготуванні їжі для друзів і сім’ї з метою запобігання хвороб харчового походження.

Джанет Андерсон, MS, RD, харчової безпеки та експерта директор Інституту безпечні продукти харчування, викладені зі своїми колегами, щоб розкрити те, що люди дійсно при приготуванні їжі в домашніх умовах. У результаті була повчальною дослідження, “Вид камери споживчого поводження з харчовими продуктами поведінку», що знайшов багато людей були просто на “автопілоті”, коли вона прийшла до безпеки харчових продуктів. Учасники дослідження навіть не зрозуміли, що вони забувають важливі кроки, такі як миття рук після контакту з сирим м’ясом і перед подрібнення свіжих овочів при приготуванні їжі для сім’ї та друзів.

“Доброю новиною є те, що продовольче постачання Америки є більш безпечним, ніж будь-коли з урядами звітності зниження загального числа випадків харчових отруєнь протягом останніх кількох років. Саме завдяки наполегливій роботі виробників Америки яловичини. Кожен сегмент виробництва яловичини Ланцюг вживала заходів продукти харчування безпечними і вони прихильні боротьбі з харчових патогенів “, сказав Андерсон.” Але є ще можливість для споживачів, щоб усунути можливість харчових отруєнь, граючи активну роль у забезпеченні продовольчої безпеки і бути більш свідомими звички приготування їжі. ”

Один зі способів зробити це шляхом включення рад безпеки харчових продуктів безпосередньо на рецепт карти і в куховарських книгах. Деякі кулінарні книги доступні навіть з рад з безпеки вже включена в рецептах. Схід зустрічається з Заходом Burger є прекрасним прикладом того, великий дегустації річний рецепт призначена для підтримки вашого барбекю безпечним і смачним, включивши поради з безпеки в інструкції.

Схід зустрічається з Заходом гамбургерів
Всього підготовка і час приготування: від 30 до 40 хвилин
дає: 4 порції

Склад:
1 фунт яловичого фаршу (95 відсотків пісного) – не розморожують яловичий фарш при кімнатній температурі, але протягом ночі в холодильнику.
1/4 чашки м’якого цілому крихти пшеничного хліба
1 великий яєчний білок
1/4 чайної ложки солі
1/8 чайної ложки чорного перцю
4 з цілісного зерна булочки гамбургера, розділити

кунжут соєвий майонез-:

1/4 склянки легкого майонезу
1 столова ложка тонко нарізаний зелений лук, зелені частини тільки
1/2 чайної ложки соєвого соусу
1/4 чайної ложки темного кунжутного масла
1/8 чайної ложки меленого червоного перцю

шинкованной капусти начинки:

1/2 чашки салату ромен, тонко нарізаний
1/4 склянки тертого червоної капусти
1/4 склянки тертого моркви
1 чайна ложка рисового оцту
1 чайна ложка рослинної олії
1/4 чайної ложки чорного перцю

інструкції:

1. Мийте руки теплою водою з милом протягом 20 секунд. Насухо паперовим рушником.
2. Комбінат Сезам-Соєвий майонез інгредієнти в невеликій мисці; охолодіть до готових до використання. Переконайтеся в тому, холодні продукти зберігаються при температурі нижче 40 F.
3. Вимийте листя салату, капусти і моркви. Чоп, використовуючи чисту ніж і обробну дошку, призначені для сирих продуктів тільки.
4. Комбінат Слоу Топпінг інгредієнти в маленькій мисці, відкласти в сторону.
5. Мийте руки теплою водою з милом протягом 20 секунд. Насухо паперовим рушником.
6. Комбінат хлібні крихти, яєчний білок, сіль і 1/8 чайної ложки чорного перцю у велику миску, додайте яловичий фарш і змішати легко, але ретельно. Злегка формувати в чотири 1/2-дюймовий товсті пиріжки. Покладіть пиріжки на чисту тарілку. Вимити руки і посуд під теплою водою з милом протягом 20 секунд. Насухо паперовим рушником.
7. Місце пиріжки на грилі на середньому попелом вугілля. Мити посуд і пластини під теплою водою з милом протягом 20 секунд. Насухо паперовим рушником.
8. Гриль виявили, від 11 до 13 хвилин періодично перевертаючи і варіть до 160 F для середньої прожарювання. Вставте термометр їжі в саму товсту частину пиріжка для забезпечення м’ясом досягла безпечної внутрішньої температури. Мийка автомобілів Продуктовий термометр з гарячою мильною водою після використання.
9. Близько 2 хвилин до гамбургери зроблені, місце булочки, вирізати стороною вниз, на грилі. Гриль до злегка підсмажену.
10. Використовуйте чисту шпателем або щипці, щоб розмістити підсмажені булочки і приготовані гамбургери на чисту тарілку (Ніколи не кладіть приготовлене м’ясо на ж лотка, сире м’ясо).
11. Поширення рівною кількістю майонезу на дно кожної булочки, зверху з гамбургером. Рівномірно розділити Слоу Топпінг за гамбургерами. Закрити бутерброди і насолоджуйтеся!