розуміння видів йоги

Якщо ви хочете додати до вашої йога здоровий спосіб життя вам може бути цікаво, який тип обрати. Ми тут для того, щоб зламати багато стилів йоги і допоможе вам вирішити, який шлях краще для вас. Нижче наводиться короткий огляд найбільш популярних практик йоги сьогодні.

Віньяса – руху і дихання, координуються у швидкому темпі типу йоги. Кожна асана (поза) врівноважується за допомогою лічильника становлять для створення погодженої розуму і тіла. Віньяса Йога вплинув на багатьох інших стилів йоги, щоб усі зберегти ідею балансу і синхронності у всьому.

Аштанга – це тип йоги віньяса, що слід ряд асан, які постійно потоку, що дозволяє кожному руху отримувати дихання. Аштанга санскриті (давня мова в Індії) роботи значення “8 кінцівок”. Аштанга йога іноді більш відомий як “силова йога” через попит на організм.

Айенгара – цей вид йоги за проектом відомого гуру йоги BKS Айенгар. Його стиль йоги приділяє велику увагу належному шляхом заохочення використання йоги реквізиту, таких як групи, блоки, подушки і т.д., утримуючи кожну позу на більш тривалий проміжок часу, ніж більшість інших стилів йоги. Цей стиль відмінно підходить для початківців або тих, хто не здійснював в той час, тому що реквізит допомогти, щоб компенсувати будь відсутність гнучкості, яка поставляється з триваючою практикою.

Бікрам – інакше відомий як “гарячої йоги”, цей стиль йоги віньяса викладається в опалюваних приміщеннях в 105 градусів за Фаренгейтом або тепліше. Він призначений для дублювання клімат в Індії, де йога виникла. Є 26 конкретних асан, які виконуються в тому ж порядку. Бікрам йога слід переконання, що м’язи тіла повинні бути розігрітий і працював у такому порядку, щоб створити повний потенціал енергії в організмі. Через сильну спеку така практика призначена для тих, у вкрай потрібним форми.

Кундаліні – Цей стиль йоги спрямована на духовний аспект йоги, розум, тіло, душа зв’язку з метою здачі йоги учасника до місця, а не тільки їх фізичне тіло. Основна мета Кундаліні йога є активація і збалансувати семи чакр в тілі, енергія кундаліні знаходиться в хребті. Різні частини тіла і мозку пробуджуються, виконуючи дихання, мантри, тіло замки, медитація і т.д. Для того, щоб розблокувати різні верстви свідомості знайшли в кожному особистість. Кундаліні йога ідеально підходить для всіх, хто бажає, щоб взяти їх практиці йоги за межами фізичного вкладень.

Хатха – у перекладі з санскриту означає Ха “сонце” і Tha означає «місяць». Це м’який повільний темп тип йоги, яка робить великий акцент на використанні основних пози, щоб зняти стрес в тілі і розумі. Хатха-йога є ідеальною для відображення в кінці дня. Вона також ідеально підходить для початківців, бажаючих займатися підключенням тіла з розуму через серію ніжних потоків руху і медитативні вдихів.

Незалежно від того, який тип йоги здається, краще для вас на екрані комп’ютера. Ми рекомендуємо Вам взяти участь в декількох стилях заняття йогою і відкрити свій розум для розслаблюючих і активізують ефекти, які дивним практика йоги пропонує вам. Тільки після того, як ви в змозі відкрити і отримати ви можете по-справжньому дізнатися, що краще для вас.