10 кращих їжу пониження рішення для поліпшення вашій дієті

Просто, роблячи деякі прості зміни в свій раціон і, знижуючи деякі з різних продуктів, які ви їсте, може зробити все відмінність і дозволить вам втратити вагу як в цікавій ігровій формі і без необхідності думати про це.

Ось мій топ 10 їди пониження рішення для поліпшення вашого раціону.

1 / При замовленні китайської їжі на винос це може мати величезне значення, якщо ви замовите варений рис, а не яйце смажений рис. Частина вареного рису міститься близько 370 калорій, де, як частина яйця смаженого рису більш ніж удвічі перевищує цю суму. Коли ви усвідомлюєте цей факт і прийняти його до уваги, це робить вибір вареного рису трохи легше зробити.

2 / Хліб з непросіяного борошна є мудрим вибором, ніж білий хліб. Хороший хліб з борошна грубого помелу якість повні доброти порівнянні з білими альтернатива, яка містить всілякі хімічні речовини і дивно цукру, який робить скибочка білого хліба не такий привабливий варіант.

3 / Те ж саме стосується і коричневого рису на білому рисі. Коричневий рис насправді одна із самих здорових продуктів Вашої могли вибрати і завжди повинні бути використані замість білого рису де це можливо.

4 / Якщо пити незбиране молоко це добре стоїть вибір на користь підлозі знежирене різноманітність, навіть якщо це тільки протягом декількох разів на тиждень. Незбиране молоко, як випливає з назви, дуже відгодівлі і якщо ви п’єте багато його ви виявите, що ви не робите ніяких позичені, щоб ваші артерії.

5 / Якщо ви готуєте прекрасною смаженою куркою це не буде мати великого значення на смак, якщо ви видалите шкіру, але він зробить все відмінність вашої талії, тому що шкіра на курячому надзвичайно відгодівлі, і забирає переваги їдять біле м’ясо, якщо ви залишите на шкірі, коли курка в даний час служив.

6 / відмінне рішення пониження харчування, що багато людей не думають про те, використовуючи крем Freche замість вершків у приготуванні їжі або при обслуговуванні пустелі. Будь ласка, повірте мені, коли я кажу, що смак абсолютно чудова, і це набагато менше відгодівлі в порівнянні з більш традиційними крем.

7 / замість того щоб розпоряджатися китайська або індійська їжа на будинок робити спробу приготування вашої власної. Це дуже весело, і ви побачите, що в порівнянні із звичайною їжі додому, ваш буде набагато менше калорій, якщо це ваша мета. Багато індійські страви, наприклад, містити їжу, яка у фритюрі, а також багато страви, які готуються з вершками. Це правда, що вони прекрасні, але, готуючи вас є ви виявите, що якість приємно здивують Вас і вони містять набагато менше калорій.

8 / Коли ви збираєтеся про вашому щотижневих покупок спробувати піти на знежирені сорти багатьох з вашої звичайної повсякденною їжею. Приклади з низьким вмістом жирів маргарин, йогурт, соуси і т.д.

9 / Сир завжди улюбленим для багатьох людей, але повний жиру версії шкідливо для вашого серця, якщо ви за нежить. Виберіть сир, який менше жирів, такі як сир і тверді сири.

10 / Нарешті, подумайте, як ви готуєте їжу. Якщо ви смажите їжу використовувати гарну якість масла, такі як оливкове масло замість сала або рослинного масла дешево. Якщо їжа, яку ви готуєте можна пашот або запечені в духовці, то цей варіант замість цього, він дійсно зробить все різниця.