Йога може реально допомогти вам краще сексу

Ви жінка, хто сподівається поліпшити ваше сексуальне життя? Якщо ви є, ви можете автоматично почати думати про нові способи для вас експериментувати в спальні. Звичайно, пробувати нові речі, швидше за все, виявиться успішною, але ви також знаєте, що є набагато простіше і набагато більш расслабляющим підходу, які можна зробити? Існує і такий підхід називається йогою.

Так йога і секс? Якщо вам цікаво, що зв’язок є, ви не самотні. Багато жінок думають, що автоматично не може бути зв’язку з цим. Це тому, що вправи і статі часто не надто діяльності, які використовуються в одному реченні. Але, важливо, щоб ви знали, що йога може допомогти вам краще сексу.

Насправді, чи є у вас ідеї, як багато людей рекомендують йогу для поліпшення близькості? Багато людей роблять. Ці люди належать жінки, як і ви, їх сексуальним партнерам, фітнес-інструктори, і медичних працівників. Якщо всі ці люди говорять, що є зв’язок між кращою інтимності і сексу, вони повинні бути праві.

Що важливо пам’ятати, що бути потрібним в цілому, ймовірно, дасть вам більше впевненості в собі. Коли ваша впевненість в собі високі рівні, ваше задоволення в спальні буде автоматично збільшуватися. Він як і раніше фактично збільшиться, навіть якщо сексу не змінюється взагалі! Як дивно це?

Практика йоги і вправи в цілому також може дати вам краще усвідомлення свого тіла. Це важливо мати хорошу сексуальне життя. Ви можете помітити, про вашому тілі, коли ви займатися аеробікою, йогою, або просто розтягнення. Ви можете почати, щоб краще зрозуміти вашого тіла, його гнучкість і свої межі. Тільки це може допомогти поліпшити ваше сексуальне життя.

Мистецтво йоги спирається на розуміння тіла, рух тіла і дихання. Багато експертів стверджують, що ці три складові важливі для мають нормальний рівень інтимності. Справді, чи знаєте ви, що ваша сексуальна життя з йогою покращиться, навіть якщо це була не ваша мета чи головна мета для вас займаючи йогою? Це теж досить охайно.

Як зазначалося раніше, коли у вас є краще розуміння тіла, ви, швидше за все, щоб насолоджуватися сексом. Розуміння тіла є одним з багатьох фондів, що йога побудована на. Знаючи ваше тіло може допомогти, щоб дати вам краще образ себе, який може, у свою чергу, збільшити сексуальний потяг і запалити пристрасть.

Що стосується дихання йоги, це набагато більше, ніж просто на одному диханні, сидячи на дивані у себе вдома. Дихання, що йога вимагає насправді допомагає зробити вашу хребта і тазу сильніше. Що це означає для близькості? Це може привести до поліпшення дії і рухи. Ви можете знайти собі можливість займатися сексом довше. Ваша здатність, щоб спробувати нові пози успішно також поліпшується.

Незважаючи на те, що йога часто згадується як “тренування жінки,” це не так. Більше чоловіків починають насолоджуватися йогою, ніж раніше. Чому? Можливо, це пов’язано з тим, що йога може зробити для вашої сексуального життя. Зрештою, всі чоловіки і жінки хочуть досягти максимального задоволення в спальні. Якщо ваш друг або чоловік є одним з тих людей, і вони повинні бути, переконати їх у тому, щоб спробувати йогу з вами. Ви можете дуже опинитеся збирається на нього в душі або відправитися в спальню відразу після заняття йогою.