Йога центральних – кішка поза корови

Це остання стаття в нашій йозі центральний ряд, і сьогодні ми будемо дивитися на позу відомий як Кет поза корови і є комбінацією двох позах. Ми будемо дивитися на те, як правильно виконувати пози, переваги ви можете отримати від нього і все, що ви повинні розглянути перед початком. Будь ласка, прочитайте всю статтю, перш ніж намагатися позі.

як виконувати позу

Ми зібрали інструкціями про те, як виконувати позу правильно Однак є й ряд модифікацій, які можна зробити, щоб зробити позу простіше, а також глибше. Ці модифікації можна знайти нижче у статті.

1. Почніть представляти, прийшовши на руки і коліна. Важливо, що ви переконаєтеся, що ваші коліна прямо під стегнами і хіп ширині плечей. Ваші руки повинні бути також безпосередньо під плечима, а кисті фірми. Переконайтеся, що ваша голова знаходиться в нейтральному положенні, і що ви дивитеся на підлогу.

2. На видиху навколо вашого хребта до стелі переконавшись, що ваші руки і коліна залишаються в їх вихідне положення. Ви повинні також опустіть голову до підлоги, але не натискайте підборіддям до грудей.

3. Тепер відпустіть пози і повернетеся через вихідне положення і аркою спину. Як і в попередньому кроці ви повинні тримати ваші руки і коліна у вихідне положення. Голова повинна бути піднята до стелі, проте важливо, щоб зберегти ваші шиї м’якими, а не стискати його і підійміть його занадто далеко.

4. Ви повинні потім відпустіть цю позу і повернутися до кроку 2. Продовжіть через кроки 2 і 3 для 4 або 5 разів, щоб отримати максимальну вигоду.

5. По завершенні позу відсунути дитину в позі з вашого прибутку на ноги і покласти голову на підлогу або на руки залежності від того, є найбільш зручним.

поради і запобіжні заходи

Це відносно легка поза для виконання, але є ряд речей, які ви можете зробити, якщо ви новачок в це і відсутність гнучкості. Наприклад, ви можете знайти його важко округлити спину для кішки частина позі. Якщо це так, то ви повинні змусити когось розміщувати свої руки над і між лопатками, щоб активувати цій галузі. Для корови частини являють ви можете захистити вашу шию шляхом розширення лопатками і малювання ваших плечей вниз від вух.

Якщо ви страждаєте від травми шиї, то це хороша ідея, щоб зберегти вашу шию в нейтральному положенні для обох частинах цієї комбінації позі. Це дозволить вам зберегти вашу шию безпечним, але ще отримати бажаних результатів.

переваги і фокус

Хоча це комбінація обох кішки пози і поза корови переваги однакові для обох з них, який є однією з причин, чому вони так добре разом. Практика цій позі на регулярній основі допоможе розтягнути задню тулуба та шиї. Це також забезпечить легкий масаж як хребта і органів черевної порожнини. Основні анатомічні увагу в цій позі комбінація на матку і терапевтично це буде дуже корисно для людей, які страждають від стресу. Крім того, хоча це не в центрі його уваги також може бути корисно для людей, які страждають від неспокою і депресії, а також інших аналогічних умовах.