в часи економічної кризи, звертаються до йоги

Ну Йога, як ми сподіваємося план багато Wall Street фітнес-центри та особистих тренерів. З ростом цін на спортзал членства та ще більше відсутність клієнтури, багато професіоналів фітнесу шукають дешевші альтернативи, допомагаючи іншим людям вести здоровий спосіб життя.

У 16 жовтня 2008 видання New York Times, автор Менді Кац пише: “на Уолл-стріт, коли ситуація стає жорсткою, буде жорстким отримати килимки йога? Додавання класів йоги, медитації та інших так званих розуму і тіла схеми є лише одним способом фітнес-професіоналів у фінансовому районі реагують на останні економічні невизначеності охопило їх корпоративної клієнтури. Деякі з них також пропонують коротше, дешевше особистих тренувань і, принаймні в одному: оздоровчий клуб, тиха знижки для членів, які втратять свої робочі місця. ”

Ця тенденція призводить до більш широкого класу розмірах, які в свою чергу допоможе скоротити витрати, оскільки більшість інструкторів йоги може працювати з декількома десятків студентів в один час. Було показано, в різних досліджень, Йога допомагає зменшити стрес.

У нещодавній статті в журналі форми Marages Келлі пише про “, харчування і тренування Брук-Барт, який втратив 65 фунтів, накопиченого в ході післяпологової депресії.” Вона говорить про те, що “він заявив, що Барт почав вибравши для щоденного прогулянки та дослідження дієти інформації на сайтах веб-харчування. Її тренування тепер включає в себе регулярні серцево-судинної діяльності, а також силових тренувань і йоги. ”

Це не тільки доступний спосіб отримати деякі зниження стресу вправи в, тенденція стає популярним, що багато місця відпочинку по всьому світу пропонують його. Хто б міг подумати вам буде потрібно Йога на канікули чи не так?

З урахуванням всіх подій, що відбуваються на сучасному світі зниження стресу саме те, що нам потрібно. Витратьте час, щоб дізнатися більше про те, що йога може зробити для вас і вашого рівня тривожності. Швидше за все, є десь місцеві до вас, які пропонують низьку вартість або навіть безкоштовні заняття йогою. Скористайтеся ними, і ви можете бути на вашому шляху до зниження способу життя стрес.