гамбургер індички рецепт

М’ясо індички є відмінним джерелом енергії і з низьким вмістом жиру, що робить його більш відповідним для гамбургерів, ніж яловичий фарш. Ця страва впевнений, щоб зробити додатковий удар енергії в ваш день.

інгредієнти для двох

2 гамбургер індички пиріжки
Салат (на Ваш вибір, Ромен працює краще)
1 помідор
соус барбекю
2 цілих булочки пшениці
2 скибочки соєвий сир (я використовую перець роз’єм для гамбургерів, але американські і чеддер працює відмінно, а)
Приправа (використовуйте ваш улюблений гамбургер приправи)

Для початку, якщо пиріжки заморожені, розморозити їх за допомогою циклу розморожування на мікрохвильовій печі протягом близько 5 хвилин. Запуск їх під гарячою водою протягом декількох хвилин є в значній мірі той же ефект. Тепло вашого переміщення вгору, і переконайтеся, що спрей з Пем, так що гамбургери не дотримуватиметься (Ні, не використовую масло. Може краще на смак, але Пем не так повні калорій і жиру)

Після того, як каструля нагріється, помістіть як Туреччини, так і гамбургери на посипаємо приправою (не надто багато, надто багато натрію не добре для вас.) Коли гамбургер індички пиріжки зроблено, готуючи вони будуть хорошого коричневого кольору і коричневі всі шляхом, переконайтеся, що немає ніяких рожевих зліва.

Готуємо гамбургери займе деякий час, так що зараз саме прекрасний час, щоб звернути вашу увагу на помідори і салат. Наріжте помідор, поки ви не досить для вашого гамбургер і вимити й нарізати салат.

Розминка булочки. Я вважаю, що краще їх небагато тости на тостері. Додати трохи соусу для барбекю, щоб ваші булочки і ви майже зроблено.

Зараз Туреччина гамбургери, ймовірно, зроблено. Перед тим, як зняти їх з вогню, покласти соєвий сир на них і дозволити, щоб розплавити сир незначно. Потім зніміть гамбургери і додати в булочки. Покладіть помідори і салат у верхній частині Петті, накрити верхньої булочкою, служити і насолоджуйтеся!

Для цього повний рецепт і інші подібні йому йти до рецептів порядку Продовольча
Для отримання додаткової інформації про інших способів збільшити вашу енергію і жити здоровим До постійна втома