гілок йоги

У сучасному світі, велика кількість людей відчувають переваги йоги. Різні вправи йоги дозволяють людям насолоджуватися здоровим і підтягнутим життя. Є всього шість гілок йоги. Всі ці галузі пов’язані з різними фізичними вправами і дихальні техніки, пранаяма, медитація і сильний моральний кодекс.

1. хатха-йога
В Індії, “Ха” означає сонце і “тха” означає місяць. Хатха-йога включає в себе ці дві енергії з упорядкування різних функцій в організмі. Його основною метою є підготувати тіло до найчистішої стан медитації, щоб прийти в 2-й гілки.

2. раджа-йога
Існує сильна кореляція між раджа і хатха-йоги. Раджа означає “королівський” в Індії, а в королівській традиції й, ця йога філія має вісім філій включені йоги наступним чином:

Нияма – самодисципліна – асани – позиції – пранаяма – контроль дихання – Пратьяхара – сенсорна депривація – дхарана – медитації – самадхи – екстазі.

3. бхакті-йога
Бхакті відноситься до любові до Бога і людству. Це практика включає в себе контроль напрямку емоції і мають допуск для всіх, хто приходить в наше життя.

4. Карма-йога
Карма-йога направлена ​​на те, що ми робимо і що ми ведемо себе сьогодні, будуть впливати на наше щастя і задоволення в майбутньому. Розуміння цього небесного принципу допомагає нам наповнити наш нинішніх умовах з любов’ю і позитивність, щоб викинути негативу з нашого життя.

5. Джняна Йога
Джняна йога вважається як галузь розумові здібності. Багато практикуючих проводити наукові шляху йоги дисципліни або інших духовних традицій.

6. Тантра Йога
Хоча різних галузей йоги зосередитися на психічне і фізичне зцілення нашого тіла, але Тантра Йога перекладається плести або ткацького верстата. У цій галузі, ритуали проводяться кожен день, щоб визнання божественного в повсякденному житті, що призводить до низькопоклонство відносини в рутинних дій.