жінки і йога

Якщо жінка хоче здорового способу життя позбавлені будь-яких деформацій і напруг, вона повинна почати свій день з йоги.

Насамперед, при розгортанні вашого ліжка, сядьте на килимок на підлозі і обійняти коліна до грудей. Потім підніміть ноги в повітрі і залишитися до дна, поки голова очищається. Наступна встати і опустіть лоб на ваших гомілок, поки ви не відчуєте, що готові вирішувати зубну щітку і отримати з вашим день.

Прокинувшись не повинен складатися з заливки кави вашому стравоходу вниз, щоб шокувати себе живим.

Багато жінок накопичуються безлічі невеликих насильств проти самих себе з того моменту, вони прокидаються – кофеїн, сигарети, абразивні вправ або взагалі не проявляти взагалі. Багато дивакуватий фітнес-програм сьогодні мають цієї насильницької підхід – зробити 50 піднімає ногу або фунт вашого тіла біг на тротуарі або стрибати навколо, щоб ритм НЕ ваших власних рішень.

Ваш підхід до фітнесу і благополуччя і до життя в цілому повинна бути ненасильницькою одна – працює гладко з концентрацією та визначення в своєму власному темпі, що не конкуруючи з ким-небудь ще. Не будьте безжальні до себе і ви не зможете безжальним з іншими людьми.

Ваша програма повинна ідеально центру на 28 поз взяті з 5000-річної техніці, чиє ім’я походить від санскритського для сонця, місяця і об’єднатися. Вправи повинні варіюватися від глибокого дихання, щоб крендель, як тягнеться.

Йога є напруженою, але не боляче, і це дає кожен сантиметр вашого тіла приголомшливу тренування.

Йога виявляється особливо корисним у справі зміцнення тіла страждає від травми.

Йога допомагає підтримувати гнучкість, побудувати силу і м’язову масу і навіть. Спробуйте витрачати від 60 до 90 хвилин на йогу рутини, перед сніданком, 5:55 днів на тиждень.

Дотримуйтесь основи згаданих тут, щоб мати здорову і збалансовану життя:

Уникайте великої зваблювання йти тільки з ваші сильні сторони – як важка атлетика, якщо у вас є велике м’язів. Це те, що найважче для вас, що ви повинні працювати на самих

Чи не просторі під час тренувань. Використовуйте цей час, щоб мати приватну розмову з самим собою: “. Як я себе почуваю фізично, розумово ‘ “Як мій баланс і координацію сьогодні. “Чи є щось, що я повинна приділяти особливу увагу.

Практика йоги рано вранці або ввечері не менше однієї години після легкої їжі або 3:57 години після основного прийому їжі. Якщо ви голодні до практики, спробуйте чай, молоко або фруктовий сік.