зв’язок між йогою, уважності, і втрата ваги – частина 1

Деякі з вас все ще може зробити це, але пам’ятаю, коли більшість
люди подяку вчинивши, молився, або благодаті сказав за столом? Ми все ще можемо бути вдячні нашим членам сім’ї або їх компанії, варити протягом його або її майстерність, тим, хто приніс їду додому, а до Бога, або ваша концепція вищої істоти, для вашого існування.

Харчування має бути для харчування, зв’язку, і спасибі. Харчування не повинно бути “жадібністю вниз”, під час перегляду телевізора або під час руху в автомобілі.

Одним з аспектів йоги, яка розглядається в типовий клас йоги, є те, що усвідомленості в кожній частині життя. Ви стаєте більш свідомими своє дихання, пози, мова, що ви їсте, і багато іншого. Завдяки стійкої практики йоги, ви навчитеся жити в теперішньому моменті і цінувати те, що у вас є.

Створення більшості з простих задоволень є живою житті свій потенціал повністю. Таким чином, замість “лопатою” вашої їжі далеко, Йога студенти повинні не поспішати, щоб насолодитися прекрасними речами в житті. Це не означає, що ми повинні займатися обжерливістю, але замість того, щоб з’єднатися з вашим внутрішнім єством під час прийому їжі і пам’ятати все. Їжте з родиною, коли це можливо, і зробити його приємним досвідом, разом, за кухонним столом.

Ваш внутрішній світ або самостійно іноді називають “Атман”
або “джива”. Це “істота” укладеного в кожному з нас. Всі ми любимо є і хочете, щоб насолодитися всіма земними задоволеннями на повну котушку, але уважність змушує нас усвідомити набагато більше, ніж споживання їжі і земних задоволень. Тому, уважність може бути природним інструментом дієти під час прийому їжі.

Як це можливо? Коли ви бачите їжу – дякувати і налаштуватися на ваші почуття. Ви не повинні дякувати в усній формі, якщо вона змушує вас почувати себе незручно, але ви повинні зробити це розумовий вправу, перед кожним прийомом їжі. Це допоможе вашому духовному здоров’ю і уповільнити темп їжі вниз.

Їжа повинна бути щільною живильним, в помірних кількостях, і в найкращому настрої. Будьте уважні, кожен укус, ваш травний процес, і всі ваші почуття. Цей темп буде працювати повільніше.

Ретельно жувати кожен укус і ковток води під час їжі. Йогів і йогини, навчитися ходити їх дихання у практиці пранаями. Тому, ви повинні виснажувати себе у їжі і дихання під час їжі. Ви не повинні бути задишка під час їжі. Якщо так, то ви робите їжі в стресовій ситуації.

Якщо ви працюєте в компанії, яка не дозволяє час для
їдять, їдять дрібних поживно щільною закуски, і шукати іншу роботу. Компанії, які функціонують, таким чином, вбивають своїх співробітників зі стресом. Це не
гармонійну атмосферу, і стрес допоможе вам теж.

Нарешті, пам’ятайте, що контроль ваги не є математичною формулою. Є багато нематеріальних активів, які “літати під радаром”. Наука поки не може точно виміряти силою свого розуму, цілеспрямованість, і духовного здоров’я.

Йога набагато більше, ніж вправа класу. В даний час йога є найбільш повної системи охорони здоров’я, відомих людству. Йога включає в себе розумовий, фізичне і духовне здоров’я.

Є деякі китайські внутрішніх бойових мистецтв, які наближаються, але йога є Матір’ю більшості азіатських бойових мистецтв. Як це можливо?

Bodidharma, індійський буддійський чернець, викладав форма йоги для ченців у храмі Шаолінь для підтримки здоров’я. Через візит храмі Шаолінь став місцем народження чань буддизм. Також в результаті цього зіткнення, китайського кунг-фу народився, і багато стилі бойових мистецтв продовжували розвиватися до цього дня.

Існує так багато, щоб дізнатися про йогу, що ніхто з нас не зможе дізнатися все, що протягом одного життя. Результати регулярної практики йоги, і уроки в усвідомленості вчив компетентним учителем йоги, допоможе вам контролювати свою вагу і багато іншого.