маслом крем обмерзання рецепти

Рецепт 1

1 ½ чашки різних типів рослинних скорочень
1 чайна ложка солі
2 чайні ложки смаків (безбарвний)
2 фунти цукровою глазур’ю
¼ до ½ склянки води або молока (вода є гарним вибором, але молоко добре поєднується з лавандою колір)
Змішати всі скорочень, ароматизатори, солі і ретельно. Додати цукрову пудру. Повільно додавайте воду і акуратно перемішати всі інгредієнти поки добре не змішано. Ви помітите, що після 2-3 хвилин суміш стане вершковий.

Примітки:
а) Намагайтеся, щоб кількість в точно такій же кількості, як зазначено вище. Якщо ви приведете багато варіацій, ви не можете отримати бажаний обмерзання вершкового масла.
б) Якщо ви хочете, щоб ваша глазур тонка, додайте 3:57 великі ложки кукурудзяного сиропу.
в) Якщо ви хочете зробити шоколадне масло, все, що вам потрібно зробити, це додати ¾ склянки какао-порошку або трьох одна унція шоколадних квадратів, змішаний з 1:59 столові ложки молока, до інших компонентів і перейти до добре перемішати.

Рецепт 2

½ склянки рослинного скорочення
½ чашки м’якого вершкового масла (можна додати також маргарин)
4 чашки цукровою глазур’ю
2 столові ложки води (молока)
½ чайної ложки мигдалю, для аромату
Тире солі
Змішати скорочення, масла і мигдалю. Додати цукрову глазур і обережно перемішати вручну. Далі, щоб додати інші інгредієнти і перемішати швидко, протягом шести до семи хвилин.

Тут, також, ви можете додати ¼ або 1/3 склянки какао-порошку, щоб зробити шоколадне масло.

Якщо глазур досить тонкий, ви можете додати більше цукрової пудри, і у випадку, якщо знайти його жорстким, нанести декілька крапель води або молока в неї.

Рецепт 3
Вершкове масло обмерзання, яке має білосніжний вид, а також смачний смак, є кращим вибором для глазур’ю торт. Це так звана “Білосніжка вершкове масло” в основному використовується для прикраси весільних тортів чи будь-якій плоскій поверхні торта і для виготовлення нігтя квітів. Пам’ятайте, щоб висушити квіти виявили, принаймні на день. Квіти, як квіти яблуко або падіння квіти готові до використання після 4:56 годин сушіння на повітрі.

Гарна річ про білосніжною вершкового масла є те, що вона не потребує холодильної стати послідовне і має чудовий смак, а також. Ось рецепт цього смачного обмерзання:

2/3 склянки води
4 столові ложки порошку безе
12 чашок кондитерська цукру
1 ¼ чашки рослинне скорочення
¾ чайної ложки солі
½ чайної ложки мигдалю (для аромату)
½ чайної ложки ванілі (для аромату)
¼ чайної ложки вершкового масла (для аромату)
Комбінат води і безе порошок в миску і змішайте його швидко. Далі, додайте чотири чашки цукровою глазур’ю, по одному за раз. Змішати цукор з великою швидкістю і знизити швидкість, з кожним додаванням. Додати скорочення, цукор, що залишився, сіль, мигдаль, ваніль, і масло, і змішувати їх м’яко.

Примітка: Всі наведені вище глазурі вершкове масло легко зробити і смачне за смаком, ви можете зробити всі з них у свій час і визначити, який найкраще підходить для різних конструкцій на вашому торті.