пози йоги, щоб поліпшити свою фізичну форму

При виконанні йога важливо йти в ногу гарну поставу йогою, і це все, що потрібно для вас йти в ногу з хорошою практикою йоги.

Йога може допомогти людині по-різному, деякі з переваг йоги, що це допоможе вам у досягненні знайти баланс, навчить вас спосіб розвитку, як бути спокійними і також зроблять ваше тіло досить еластичним, щоб мати можливість перейти до максимальної здатності. Гарна постава Йога також може допомогти вам побудувати внутрішню силу.

Боротьба позу кобри йоги

Ця поза допоможе розвантажити легкий біль в спині і також буде тон вашої абс.

Крок перший: Вам потрібно буде розтягнути на живіт, ноги і ноги приєдналися разом. Посади своє долоні на підлогу під вашими плечима пальці спрямовані вперед.

Крок другий: Далі вам потрібно буде підняти верхню частину тіла поступово підйому голови і грудної клітини, тільки не забудьте переконатися, що ви зберігаєте ваші плечі вниз. Ваш таз і стегна ніколи не повинен покидати килимок для йоги.

Заключний крок: Тримайте позу протягом приблизно двадцяти п’яти секунд, то, як ви дихаєте переконайтеся, що він знаходиться в ще вдихи на всьому шляху через ніс. Потім поверніться у місце виїзду, і робити це знову і знову.

У позі йоги зміцнює м’язи живота

Перший крок: У цій першій пози йоги, ви повинні поставити себе в положенні стоячи, ноги і стегна ширини окремо, тримаючи руки прямо з піднятою долонями вниз.

Другий крок: Twist коліна і присісти, це буде, як ніби ви збираєтеся сісти на стілець. Переконайтеся, що ваш центр ваги у ваших п’ятах, потім заблокуйте його і не приносять стегна нижче, ніж рівень, щоб ваші коліна знаходяться на.

Третій крок: Тоді ви повинні досягти вперед, центр очі по прямій вперед, роблячи вдих і видих через ніс. Затримайтеся в цій позі йоги протягом двадцяти секунд. Тоді ви повинні повільно повернутися в положення стоячи. Коли ви перебуваєте на стартовій позиції ви можете звільнити руки.

Йога вітру зняття позу

Наступні пози йоги розім’яти хребет і допоможе травленню шлунка. Це завжди позитивний момент, щоб мати хороший шлунок, так що ви завжди будете відчувати себе живим.

Перший крок: відкидаються на спину, то, як ви вдихаєте необхідно перетягнути праве коліно поруч з ваших грудях. Ваша ліва нога повинна бути в прямій лінії на землі.

Другий крок: Напружте плечі і задньої сторони шиї в землю і в той же час тримаючи коліно. Тоді дихання на десять секунд. Це може виявитися для швидкого, але при виконанні цієї позі йоги вона буде здаватися набагато довше.

Третій крок: Повторіть перші два кроки, за винятком зміни сторін Ви потім закінчити встановлені обіймає обидва ваші коліна до грудей, і утримуючи її протягом ще десяти секунд. Зберігання повторення набору.

Вгору пози йоги човні

Це допоможе зміцнити м’язи живота, допомагають травленню і поліпшити свої здібності балансування.

Перший крок: Сядьте на підлогу. Зігніть ноги в колінах і розставте ноги на підлогу.

Другий крок: Вдихніть, зігніть спину і підніміть п’яти від землі, випрямляючи ноги, як можливо, як ви можете.

Розгорнути руки долонями вниз. Якщо для вас це важко виконати, ви можете відпочити руки під коліна для підтримки. Це важко йога пози для виконання, але після практики його кілька разів, у вас буде менше труднощів у її здійсненні.

Третій крок: поки ви утримуєте позу протягом тридцяти секунд, ви також повинні тримати спину в прямій лінії, як це можливо, і переконайтеся, що ваш ABS роблять всю роботу.

Переконайтеся, що ви дотримуєтеся цієї позі йоги на регулярній основі. Кожен раз, коли у вас є вільний час, ви повинні практикувати ці пози йоги, як вони не тільки можуть поліпшити ваше здоров’я, але і допоможе ваш хребет і поліпшити вашу травну систему.