практикуючих Аштанга Віньяса йога

Термін Аштанга історично належить до ‘вісім кінцівок йоги, системи, отриманої з творів містичного Патанджалі. Йога відома на Заході як Аштанга, однак, відноситься до чогось іншого – і це активні, плавні стиль йоги популяризував Паттабгі Джойса. Йога Джойса часто згадується як йога аштанга віньяса зараз, щоб відрізняти його від цієї історичній перспективі.

Всі стилі йоги, під впливом робіт Патанджалі. Принципи, які він описує не лежать в основі філософії різних галузей, і в цьому, Аштанга Віньяса йога не відрізняється. Ці вісім кінцівок описані як: стриманості (яма), обряди (ніяма), пози (асани), контроль дихання (пранаяма), почуття вилучення (Пратьяхара), концентрацію (дхарана), медитація (дхьяна) і споглядання (самадхи).

Правильно дихати є важливою частиною йоги, і Віньяса належить до руху, яка синхронізується з диханням. Аштанга Віньяса Йога використовує особливий стиль дихання називається пранаяма удджайі. Це дещо галасливий тип дихання, що робиться, тримаючи рот закритим, і злегка стискає горло. Його “ефект, щоб зменшити кількість повітря, що проходить хоча, що тим самим збільшує її” сила і швидкість.

Багато тепла генерується в організмі при диханні удджайі стилі. Це також допомагає зберегти розум зосереджені на самих асан, і, таким чином, хороший спосіб тренування розуму. Кажуть, що асани в поєднанні з теплом, допомагають виведенню токсинів з організму. Практика, дихання і асан, вважається спосіб очистити наші внутрішні органи і м’язи.

Аштанга Віньяса Йога система використовує три основних послідовностей, кожна з яких виконує свою функцію, і спирається на попередні в плані майстерності, сили і гнучкості, яка необхідна.

Первинною послідовності відома як йога Чікітса, і це послідовність, яка допомагає вирівнювати тіла і вигнати токсини. Наступна послідовність відома як Наді Shodhana, а це проміжна послідовність, яка, як кажуть, відкрити канали енергії і очистити нервової системи. Удосконалена послідовність називається Стхіра Бхага, і більш високий рівень серії, яка вимагає більшої ступенем гнучкості.

Це важливо для тих, хто практикує цю форму йоги, щоб гарантувати, що вони повною мірою розвивати кожної послідовності або серії, перш ніж вони переходять до наступного. Серія зробити збільшення рівня складності, і для більшості людей, перший або основної серії все, що вони можуть відчувати себе схильні робити. Безліч поз всередині нього досить складним завданням, особливо, якщо у вас немає багато сили верхньої частини тіла. І навіть без прогресує за межами цієї серії, переваги збільшеною координації, фізичній підготовці, і концентрації, можуть бути розроблені.

Аштанга Віньяса Йога є надзвичайно приємним, динамічний стиль, який забезпечує як фізичні і психічні проблеми. Це ідеальне місце для тих, хто хоче сильної практикою, яка включає в себе серцево-судинної системи регулярного фітнесу з гнучкістю і внутрішня сила, яка характерна для йоги.