робити парті удар рецепти для тематичних вечірок

Тематичний пов’язаною стороною удар рецепти можуть так весело. Це цікаво мати сім’ї або друзів на хорошу партію. Без сумніву, ви хочете, щоб все було ідеально.

Це означає, що ви дійсно хочете витратити якийсь час на готові харчові продукти так, що всі насолоджуються смачної їжі та напоїв на вечірці. Звичайно, як ви плануєте все інше у вашій партії, легко забути про пунш. Змішуючись хороший удар партія таким чином, що ви можете додати щось особливе, щоб партії. Зрештою, цей удар буде додати трохи чуття до вашої партії, і якщо ви можете придумати удар, який несе на тему стороною, це особливо спеціальна пропозиція.

Як ви намагаєтеся вирішити, на удар ви хочете працювати, потрібно якийсь час, щоб подумати про тему партії, типу партії, і, звичайно, ваших гостей. Якщо ви влаштувати вечірку з тропічним тему або навіть тему луау, йдучи з ударом, який включає в себе тропічні фрукти або навіть кокосової чудова ідея. Якщо ваша партія відбувається взимку або восени, йти з удар, який пряний це відмінний варіант. Ви можете навіть хотіти теплий удар, щоб служити, коли на вулиці холодно. Якщо ви кидали душа дитини, блакитний або рожевий удар може бути прекрасним штрихом, залежно від статі дитини.

Ви влаштувати вечірку для 4-го липня? Якщо це так, червоний, білий і синій, ймовірно, основні кольори, які ви використовуєте. Ви можете використовувати полуницю, чорницю, і деякі збиті вершки, щоб отримати кольору теми в пунш. Стиль Маргарита удар або навіть хороший сангрія може піти добре для партії з мексиканською темою. Незалежно від вашої теми, знайти хороший рецепт пуншу не повинно бути проблемою.

Звичайно, ви хочете, щоб розглянути деякі з популярних інгредієнтів, якщо ви намагаєтеся придумати рецепт пуншу ваших власних. По-перше, вирішите, якщо ви збираєтеся мати алкоголю в ваш удар чи ні. Більшість людей служити удари, які не мають ніякого алкоголю. Ви безперечно повинні уникати алкоголю, якщо у вас є діти на вечірці. Якщо у вас є всі дорослі партії, ви все одно повинні маркувати ваш удар, якщо ви вирішите покласти алкоголю в ньому. Таким чином, вони знають, що вони п’ють.

Коли справа доходить до удару основні інгредієнти, часто вишневий сік, фруктовий пунш, і навіть журавлинний сік використовують для ударів, які мають червоне базу. Якщо ви хочете щось більше тропічних в природі, апельсиновий сік або сік ананаса може бути хорошою підставою. Лимонад може зробити хорошу базу, і ви можете додати різні ароматизатори для хорошого удару, а також. Часто Зельцер водою, імбирним елем, лимон лайм та содова додаються до удару запропонувати трохи карбонізації до нього.

Для того щоб дійсно почати свою тему і зробити спеціальний удар для вашої партії, ви можете додати хороший гарнір. Додавання деяких совків з сорбет в фруктовим смаком може зробити ваш удар виглядають досить дивний і смак. Інший кумедний гарнір кубики льоду в забавні форми. Ви можете придбати форми льоду в різні теми, щоб додати в свій тематичний удар. Фрукти також є популярним вибором для гарнірів удару.