Hyatts кухарів виробити новий сутра AAM

Король фруктів, як манго називають в Індії має дуже цікаву історію про те, як він з’явився на світ. Він сказав, що Господь Ганеша і Картікея була гонка та переможець (Господь Ганеша) виграв казковий приз-соковитого манго. Так само і з великим очікуванням, що кожне літо люди чекати, щоб купити цю соковиті фрукти. Фестивалі та ярмарки організовані в місті. Манго виробників відобразити новий гібридний сорт. Кухарі створюють нові рецепти з цим універсальні фрукти, які можуть не тільки вживати в їжу в якості десерту він також може бути використаний в приготуванні смачних страв і різних прохолодному, напоїв втамовує спрагу.

Саме з цією метою, що шеф-кухаря Hyatt Hotel в Делі для Delhiites різних апетитних страв, випічка та напої. Деякі торти / випічка на пропозицію: Білий торт манго шоколаду. Це один для тих, хто діабетичної-це без цукру, і за ціною рупій 1200. Для тих, хто шукає смак манго Альфонсо, спробуйте запечений чізкейк. Інші смаколики на пропозицію свіжого манго торт кремом, фісташка рулет манго, свіже манго пиріг, манго і манго праліне Пана Котта (кожен з цих витрат 180 рупій).

Спробуйте манго екшен поєднання (Rs 180), щоб втамувати спрагу в цій спеці квітня. Прохолодному соковиті рідини, як він проходить в горло омолоджує і живить енергією ви вас. Кожен укус в розкішні торти / випічка з манго Альфонсо реальне задоволення в будь-який час доби. Ви можете зробити блюдо з нього або запросити друзів / родичів за чаєм або виступати в якості десерту. Кожен раз, коли ви їсте його, то це буде, як їдять його для самого першого разу.

Кожен торт / печиво / пиріг мозок дитини шеф-кухаря готелю, який з такою працею, в координації з продуктів харчування і напоїв, пройшли через багато їжі та вибірки випробування і придумали цю спеціальну обрані страви для громадян цього міста, які люблять манго. З сезон манго, тільки починають відвідування на тротуар є правильним кроком підготувати ваші смакові рецептори для повного вибуху Манго-манії.