lshwarapranidhana (відданість)

Це означає, спираючись на божественну волю, приписуючи ефекти як ні робить, щоб Божественне Провидіння. Це ставлення, якщо правильно і сумлінно розроблений, знімає окремі напруженості, за звички приймати все як волю Божу. Це хороший засіб для тих, хто має віру в існування Вищої Істоти як творець і губернатор усього всесвіту. Вони можуть відмовитися від тягаря страх і занепокоєння, розвиваючи залежність від волі Божої.

Можна сказати, що список позитивних і негативних аспектів viragya як розглянута вище, не є вичерпним, і ми можемо додати багато інших якостей до списку. Але це не дуже важливо, бо всі такі якості, насправді. демонструють один і той же основний факт, а саме, душевний спокій.

Розглянемо тепер третій поведінковий аспект, який, хоча і невіддільні від вайрагья як таке заслуговує декількох слів. Це аспект називається Пратьяхара. Це вказує на відволікання почуттів і розуму від об’єктів задоволення. П’ять когнітивних почуттів », а саме, органи зору, дотику, слуху, нюху і смаку, зрозуміти специфічні стимули поодинці. Наприклад, орган зору захоплює світлових променів, органу слуху захоплює звукові хвилі, і так далі. Пратьяхара означає вилучення органів почуттів від відповідних областях. Це не означає, звичайно, означає, що студент йоги фактично зупиняє Побачивши або почувши, або дотик до предметів досвіду. Це не ідея мається на увазі в пратьяхари. Це дійсно означає, загін розуму. тобто повне припинення прагнення до насолоди, яке є точно сенс viragya.

Такі viragya було описано в гіті як потужного і гострого інструменту для обрізання дерев сансари Кажуть, далі, що “мудреці чиї уми стають чистими від очищення від домішок, одержуваних від прихильності, захоплення, пристрасті і т.д. , і які стали вільні від всіх протилежностей, як задоволення і біль, може досягти найвищих місце Бога, звідки там ніколи немає ніякої повернення. ” Вайрагья Таким чином, початок йоги. Він незамінний для тих, чий інтерес до йоги є глибоке глибоким. Кожен, хто прагне до досягнення прогресу в spmtua погладити повинні, отже, побачити ретельно, як далеко він придбав це якість загону та світу, тому що, поки це якість не склалося в розумі, що він робить в області йоги має дійсно ніякого сенсу all.The велике Шанкарачарья не була взята справедливо оголошених (Вівека Chudamani,), що “навіть якщо людина добре розбирається у всіх галузях знань, він не в формі для звільнення, якщо він не є людиною вайрагья”. Вайрагья Таким чином, найбільш істотною ознакою йогом.