Випічка – маковий торт

Це мій улюблений рецепт торта до дня народження, що моя мама зробила для мене кожен рік. Мама завжди змушувала нас відчувати себе особливими на наші дні народження. Ми отримали нашу улюблену їжу і вона зробить все, що ми хотіли торт. Цей був майже завжди один я просив. Я зробив це для себе, як тільки я був на моєму власному і, нарешті, зрозумів, як багато зусиль, я зробив мамі пройти через кожен рік. Але результат того коштувало. Я люблю цей пиріг, тому що це на відміну від традиційних рецептів торта. На смак і текстура настільки унікальний. Я сподіваюся, вам сподобається.

Торт маковий

3/4 чашки вершкового масла
3/4 склянки молока
2 чайні ложки порошку випічки
1/2 склянки маку
1 1/2 чашки білого цукру
2 склянки борошна
4 яєчних білка побитий
1/2 до 1/4 склянки молока

Замочити мак в 3/4 склянки молока на ніч або не менше 2 годин. Збийте яєчні білки в невеликій мисці. Резервний яєчні жовтки для карамелі доліва нижче. Об’єднати всі інші інгредієнти, а потім додати яєчні білки. Налийте в 9 х 13 дюймів змащене маслом деко. Випікати при температурі 350 градусів протягом 40 до 45 хвилин.

Наступні два рецепти глазурі для цього торта.

карамелі доліва

4 яєчних жовтки
1/2 склянки подрібнених горіхів пекан
1/2 склянки вершки
1 чашка білого цукру

Комбінат вище інгредієнти і варити до загустіння. Поширення на верхній частині охолодженого торта.

7 хвилин варене глазур’ю

1 яєчний білок
3/4 чашки білого цукру
1 столова ложка білого сиропу
2 1/2 столові ложки води
1 чайна ложка ванільного

Покладіть перших чотирьох інгредієнтів у пароварці і тепла на середньому вогні. З електричним міксером, збийте суміш, поки вона не стоїть в піках. Це має виглядати білими і вершковий. Додати ваніль і поширення глазур більш карамелі доліва на торті.