Дихальні техніки у дихальні техніки дійсно працюють (ймовірно, найбільш для таких як ти)

Сьогодні наше суспільство призначено швидкості, успіх, і швидкість успіху з незліченними телевізійних рекламних роликів постійно закликає нас робити більше і бути більше. Багато продуктів на ринку зараз претендує переваги економії часу, як плитка і душ очищувач, який працює в той час як ми закінчували вечерю для нашої сім’ї або закінчують, що минулого продажів виклику дня. Ми живемо у високих навантаженнях суспільства і разом з тим стресом приходять напруги, тривоги, болі в м’язах, головні болі, порушення сну, депресія, хвороби та загальне нездужання. Для багатьох зайнятих сімей часто неможливо зняти стрес в цілому, так що може бути кращою ідеєю відкрити для себе різні способи впоратися зі стресом себе.

Коли людина відчуває стрес, їх організм виробляє гормони стресу, як кортизол, які збільшать частоту серцевих скорочень і артеріального тиску, на додаток до зниження імунної відповіді. Цей стрес кортизолу реакція буде вкрай необхідно, якщо людей загинули в лісі і того, щоб раптом з запустити ведмедя, але в звичайному житті ця відповідь просто носить тіло вниз і має тільки негативні наслідки. Коли ваше тіло стає стертим ваша імунна система уразлива залишивши вас піддається хвороби та хвороби. Метою багатьом, щоб уникнути стресу і навчитися знаходити реакцію розслаблення замість цього, навіть під час надмірно стресових ситуаціях. Релаксації відповідь буде зменшити стрес гормонів, уповільнити прискорення серцевого ритму, і допомогти привести своє тіло назад в стан гомеостазу або рівноваги. Замість того, щоб лікарі засобів, що відпускаються за рецептом сну або від тривоги ліки, багато людей шукають комплексні розслаблюючі процедури в якості рішення для їх стрес-завдання.

Ця стаття буде зосереджена на свідомому і поліпшені глибокі дихальні техніки, призначене для управління стресової реакції і тримати тіло відчуває мирної і заземлені. Практикуючи глибоке і кероване дихання для занепокоєння і стресу може звучати як проста концепція, але вона вимагає практики, часу і зусиль, щоб бути ефективними. Це один з кращих методів зниження стресу, тому що це не тільки абсолютно безкоштовно, але це може бути зроблено в будь-який час і в будь-якому місці протягом дня. Погано і дрібні звички дихання може привести до кисневого дисбалансу в організмі. Навчання правильної техніки допоможе детоксикації організму і відновити почуття миру і спокою.

Більшість з нас дихають надуваючи себе в груди, а правильний спосіб використання діафрагми. Діафрагма представляє собою велику м’яз, яка знаходиться безпосередньо під шлунком, який активується під час належного глибокого дихання. Хороше дихання повинно початися в області шлунка або діафрагми, а потім повинні подорожувати в той час як повітря проходить у легені. При практиці діафрагмальне дихання, це завжди краще носити вільну і зручний одяг. Зрозуміло, що це не завжди можливо, якщо ви практикуєте цю техніку носите діловий костюм, сидячи за столом на роботі. Ось простий і загальні вправи для практики здорового діафрагмальне дихання. Перед початком вправ обов’язково сидіти прямо, використовуючи правильної постави, в зручному кріслі.

подих від діафрагми:

1.Place праву руку на груди і ліву руку на живіт / діафрагми
2.Inhale повільний і глибокий вдих через ніс, що походить від діафрагми
3.Notice лівою рукою трохи зросла під час вдиху
4.Make певні правою рукою показує невеликий рух
5.Breathing повинні залишатися довгий, повільний і стійкий
6.Complete ваш повний вдих, а потім видихайте в той же довго і повільно
7.Practice цю техніку чотири-п’ять разів, а потім повторити

Найкраще практикувати цю вправу протягом десяти хвилин на кожну сесію, близько 4:56 рази на день. Якщо ви знайшли себе в стані стресу або тривоги спочатку зробити свідоме зусилля, щоб уповільнити дихання і допоможе відновити почуття рівноваги. Не відчувати розчарування в самому початку, якщо ваш ритм глибокого дихання вимкнений або ви знайшли права рука рухається все далі, ніж варто було б. Цей метод вимагає зусиль і практики, але досить скоро це допоможе управління, який огидно Кортизол, регулювати частоту серцевих скорочень, підвищення рівня кисню в крові і залишити вас почуття більш свіжим, розслабленим, і оновлюється.