Йога ліки від астми

Якщо ви страждаєте від легкої астмою, вправи йоги дихання може допомогти Вам скоротити використання низьких доз інгалятори у разі хрипи атак.

Додаткові дослідження необхідні в дорозі вдосконалення регуляції дихання, кажуть вчені з респіраторного Відділ медицини, City University, Nottingham. Західна медицина, кажуть вони, значною мірою ігноруються Дихальні методи контролю.

Практикуючі йогу повірили протягом тривалого періоду часу в переваги “пранаями, дихальні вправи для астматиків. Але, це було важко вчитися у формальному, науковій основі. Рожевий легенів Місто є пристроєм, який накладає повільне дихання на користувача, імітуючи вправ пранаями дихання. Це пристрій дозволило виміряти, в лікарні суду, ефекти контрольованого дихання.

Випробування проводилися на двох модельованих дихальні вправи пранаями. Першим був повільним, глибоким диханням, а другий бере участі видих в два рази довше ви дихаєте дюйма

Дихальних шляхів хворих на астму, стало обмеженим, що ускладнює для них, щоб дихати. Добре відомо, що астма знаходиться на підйомі в усьому світі, і особливо у Великобританії, маючи постраждали більше трьох мільйонів дорослих і дітей. Він несе відповідальність за майже 2000 смертей у Великобританії щороку.

Стандартні клінічні випробування, проведені лікарями для вимірювання об’єму повітря видувається в секунду за рахунок пацієнтів і перевірити свої дихальні шляхи при дратівливості. Після вправи йоги дихання пацієнта дихальних шляхів, виявилися менш дратівливою приблизно в два рази. Це значне поліпшення, в результаті якої від вправ йоги дихання.

Так, щоб завершити, хворих на астму, безумовно, може виграти від експериментувати з дихальними вправами, хоча вони не повинні зупинити свої ліки. Просто використовуючи деякі принципи контрольованого дихання вчили в йозі, вони можуть відразу побачити помітну різницю в їх залежності від інгаляторів. Якщо ви знаєте когось, хто страждає від астми, переконайтеся, щоб повідомити їм про деякі дослідженнях, пов’язаних з йогою і її вплив на диханні.