Партнер йоги пояснили

Йога є однією з форм фізичного і психічного вправа, яка постійно зростає в популярності. Існують найрізноманітніші види йоги, всі розроблені, щоб збалансувати розум, тіло і дух. Найпопулярніший у західному світі є хатха-йоги, яка концентрується на фізичні пози, або асани і контроль дихання або pranayana.

Асани окремі пози, спрямованих на підвищення гнучкості, зміцнити м’язи, і часто мають Ласкаво просимо до обмеження накопичення жиру. Кожна асана фокусується на конкретній ділянці тіла шляхом збільшення кровотоку в цій області і поліпшення функції окремих органів. Кожна людина вимагає конкретна програма асан для вирішення своїх особистих потреб.

На додаток до фізичних переваги асан йоги, вони можуть принести психологічне винагороду. Вони покликані сприяти релаксації і знизити рівень стресу. Вони вчать концентрації без напруги і спокій розуму.

Хоча більшість людей думають про йогу як одиночна діяльність, у багатьох школах йоги тепер пропонують класи для партнерів йоги. Взагалі ваш партнер буде хтось ви вже знаєте, такі, як ваш чоловік або друг. Партнер йога може допомогти поглибити ваші відносини з цією людиною і створити новий рівень близькості. Тим не менш, багато людей вважають за краще йти в партнері заняття йогою поодинці і зустрітися з новим партнером щоразу.

Під час занять йогою партнером низки асани виконуються. Вони можуть включати як люди роблять такий же позі, в той же час, два переплетення партнерів для створення одній позі, або одного партнера підтримки одного у своїй позі. Вони зосереджені на зміцненні довіри і чутливість до потреб вашого партнера.

Більшість з асани, використовувані в йозі партнера традиційні пози разом з деякими змінами, щоб зробити їх придатними для двох чоловік. Виконання асан з партнером може створити більше проблем, ніж виконання їх у спокої, так як партнери можуть відрізнятися за здібності, гнучкості, ваги, зросту і досвіду. Певна кількість творчості та досліджень можуть бути необхідні, щоб зробити асану роботи.

З іншого боку, підтримку з боку свого партнера може допомогти людям, для вирішення більш складних і ресурсномістких асан. Це може посилити вплив асан, збільшуючи приплив крові та енергії в цільовій області тіла.

Партнер йога має деякі інші переваги в порівнянні з традиційними індивідуальними йоги тим, що вона сприяє веселощів, сміху та творчості, а також релаксацію, концентрацію і рівновагу. Це може бути дуже корисним, щоб поділитися своїм досвідом йоги з іншою людиною, особливо якщо ця людина є вашим партнером в житті, а також йоги.

Залежно від асани, використовувані, партнер йога може бути дуже близьким і люблячим і ідеально підходить для пара намагається відновити і відновити близькість у їхніх стосунках. Семінар партнера йога робить великий романтичний подарунок на день народження або ювілей, або може бути просто весело альтернативою звичайному ніч перед телевізором.