викладання йоги сертифікації – перешкоди та шляхи їх подолання

Там немає ніяких юридичних вимог для викладання йоги – поки ще! Хоча це доцільно звернутися за належної кваліфікації у навчальному закладі коштує, який пишається якістю. Якщо ви знаходитесь в Америці, а потім перейти до Yoga Alliance. Але ти будь у Великобританії, потім шукати британської Колесо йоги. Після того як ви закінчите читати цю невелику статтю, то ви будете мати знання, щоб знати деякі перешкоди, які приходять з намагається бути вчителем йоги.

Я згадую інтерв’ю, в якому BK Айенгар каже, що його мета йоги було для кращого розуму і краще тіла, і це те, що я припускаю, що ми всі прагнемо, щоб прицілитися, а також.

Ми всі хочемо, щоб прагнути до чогось, ніж окупація ми опиняємося робить в даний час.

піти на це

З типовою 9-к-5 існування котитися далі, ми всі можемо стати розчарування і мрія робити те, що ми знаходимо справжню радість і є реальна пристрасть к. Багато послідовників йоги хотів би викладати йогу, але можуть виникнути сумніви. Якщо це ви, то ставити такі думки з вашого розуму. Тому що, якщо ви дійсно хочете, щоб зробити його як учитель йоги, то ви повинні піти на це.

думаю, що ви думаєте чи ви не ви напевно право

Ви коли-небудь чули про Пігмаліон ефект, що ми стаємо, що ми віримо? Ну думаю, що ви не досить добре, що ви думаєте? Ви не досить добре! На реверсі зображений той же ефект.

І важливо, щоб зробити належні дослідження, знайти шлях, який має поступове навчання і різні матеріали, які точкою на шляху додаткові матеріали викладання йоги.

Завжди ставте питання, це тільки доводить, що ви вивчаєте, це добре, щоб отримати задовільні відповіді, і якщо ви не відчуваєте, задоволені тим, що ви отримуєте те, можливо, вам слід звернутися за курсової різниці або місця.

Пошук Йога сертифікації знаходиться на першому кроці на ваше вчення крок на шляху до кваліфікації до набрання хороший курс у деяких незалежних досліджень, першою дією має бути попросити свого вчителя йоги і ви повинні отримати деякі дуже хороші поради.

Відкриваючи відповіді допоможуть вам з вашою технікою йоги, плюс більше знань ви накопичуєте допоможе вам з вашим майбутнім студентам, які мають фізичну слабкість.

Скористайтеся тренуватися з учителя йоги ви будете розвивати мережу з місцевими вчителями йоги, які матимуть подібний стиль йоги і ваші контакти будуть дорозі на роботу і отримати досвід, тому що ви знаєте правильну людей на місцях, які можуть допомогти.

У висновку

Не погоджуйтеся на менше, є план для досягнення йоги для вашої кар’єри, думаю, ви можете зробити це, і ви будете. Є диск і рішучість домогтися успіху. Зробити кар’єру зміни великі зобов’язання, так що підготовка має життєво важливе значення, якщо ви хочете зробити так, щоб все в групу низького ризику можливої ​​маленькі кроки, і продовжувати йти і ваша впевненість зростатиме впевненість. Яким чином? Прийміть заходи, тому що єдине, що зупинить вас є бездіяльність.