відвідати заняття йогою, щоб отримати здорове тіло, розум і дух

Йога є давньої практикою покликана об’єднати розум, тіло і дух. Вона заснована на принципі, що розум і тіло єдині, і регулярна практика йоги це можливо для тіла для підтримки ідеального балансу між його частина, і вилікувати себе. Можна проводити різні заняття йогою підходящий конкретних потреб і потреб тіла.

Популярність йоги багаторазово зросла в останні роки. Причина такої популярності в тому, що так багато користі для здоров’я вона надає. Йога допомагає нам стати більш обізнані про нашому тілі і ідеальний баланс у всіх частинах тіла. Вона також забезпечує розслабитися і робить нас менш схильні до стресів та інших захворювань.

Якщо ви новачок у йозі, почніть з диханням і м’яким вправи на розтяжку, які підготують вас розумово, так і фізично. Багато класів йоги складаються з виконання певних поз йоги окремо або в різних процесах, пов’язаних один з одним. Існують різні пози йоги, які виробляють різні пільги. Наприклад, Хатха-йога корисна для зміцнення конструкції кузова. Бікрам йога, також відомий як гаряча йога, складається з набору з 26 поз виконуються в певному порядку, покращує кровообіг і розвиває м’язову силу.

Йога допомагає збалансувати всі сфери життя, покращуючи фізичне, психічне, емоційне і духовне здоров’я. Це практикується вже тисячі років, і сучасні вчені також беруть його благами. Через пози йоги і пранаями, тіло досягає фізіологічних, психологічних і біохімічних балансу. Це також дуже корисним у скороченні пульс і частота дихання, кров’яний тиск, серцево-судинні і збільшує ефективність.