призначення yoga_ новий напрям у фітнес-йога

Йоги, який швидко став найпопулярнішим саморозвитку практика у світі. Просто Google це в Інтернеті, і ви знайдете більше 72 мільйонів переглядів! Останні тенденції в йозі призначення йоги. Ви чули про призначення весілля, ну, зараз багато присвячують ентузіастів йоги прагнуть з йоги місць для проведення відпустки або відступає. Я знайшов один такий відступ розташований у пагорбах Умбрії, Італія. Оголошений як остаточне в розкоші відступає йога, La Preghiera нерухомості Country House пропонує ексклюзивні група любителів йоги можливість познайомитися з йогою в самому серці Італії, у вільний час для вивчення прилеглих середньовічних сіл.

La Preghiera розташований в самому серці сільській місцевості Умбрії в 40 хвилинах від Перуджі, середньовічний центр Умбрія і 2,5 години на північ від Риму. Бюджетні рейси з Лондон Гатвік через RyanAir летять в Перуджі по неділях, середах і п’ятницях. La Preghiera (“Молитва” англійською мовою), спочатку монастир 12 століття, була відновлена ​​в елегантному будинку заміського будинку – ночівля і сніданок з бездоганними номерами і обслуговуванням. Зазвичай замовлено тіло, Ла Preghiera відкриває одну з його високо цінуються відступ йоги (2 вересня – Вересень 9-е) новим гостям, які бажають випробувати йогу в тиші сільської місцевості Умбрії. Відступ включає 7 ночей проживання в приватному секторі розкоші, щедрий сніданок, легкий обід на 6 днів, 3-х страв на 3 вечора в La Preghiera, і приватний трансфер на мікроавтобусі 4 вечорами в місцеву середньовічну село або місто. Учасники можуть навіть орендувати Jaguar готелю, щоб досліджувати область або може вибрати просто відпочити біля басейну. 12 занять йогою (90 хвилин вранці і 60 класи класи хвилин ввечері) включають в себе: асани (фізичні руху), пранаяма (дихальні практики), Рівновага чакр, медитації та релаксації. Косметичні процедури, такі як масаж тіла, голову і плечі масаж, скраб для тіла, скраб для обличчя, манікюр чи педикюр, надаються за додаткову плату. Приватні трансферти аеропорту до готелю можуть бути організовані також.

Січень Foglia, який має міжнародну кваліфікацію від Шівананди Йога Vedenta центр і британський Колесо Йога, контролює і інструктує. Січень почала свою кар’єру більше 30 років тому з йогою Айенгара і пізніше отримав свою кваліфікацію в йозі Шівананди хатха. Вона також практикує Аштанга динамічних форм йоги і має всебічне знання в медитації, балансування чакр і пранаями (дихальні техніки).

Так в чому ж галас все по? Побудований більше 5000 років, йога є найстарішим визначена практика фізичного благополуччя і саморозвитку. Крім того, для багатьох терапевтичних травм і захворювань. Йога виявилася корисною в зниженні стресу, зменшуючи біль, зниження артеріального тиску і частоти серцевих скорочень, зниження тривожності і напруги м’язів, підвищення сили і гнучкості, уповільнення процесів старіння, поліпшення сну, і корисно в боротьбі з алергією та астмою. Це відмінна альтернатива форма лікування, яка дуже підходить для потреб щитовидної пацієнтів, осіб, які страждають від біполярного розладу, депресії, хронічної втоми і остеопорозу. Він зміцнює імунну систему і кровообіг. Мистецтва і науки йоги, подібно самої медитації, чим більше ви практикуєте, тим більше ви відчуваєте своє просвітництво і перетворення ефектів. Практично кожен може бачити фізичні переваги йоги, і його практика також може дати психологічні переваги, такі як відчуття благополуччя, і духовних благ, таких, як почуття пов’язаності з Богом або Духа, або відчуття трансцендентності.

Чи є більш спокійній атмосфері зробити різницю у вашій тренування? Я сумніваюся в цьому, але це не завадить. Ось ваш шанс, щоб випробувати це й участь в одному з найбільш ексклюзивних йогою відступає в Італії.