приймати правильні заняття йогою для Вас

Якщо ви новачок у йозі, то це може здивувати, щоб ви знали, що не всі йоги однаково. Залежно від того, що ви шукаєте в тренуванні і ваша здатність рівня є всі види йоги, щоб задовольнити ваші потреби. Один йогою можуть відрізнятися від іншого досить значно залежно від типу йоги, які в даний час практикується.
Можливо, ви захочете, щоб випробувати більше ніж один тип йоги, перш ніж вирішити який є правильним для вас. Всі люди різні, і тому те, що рекомендував друг не міг би задовольнити вас з точки зору темпу і складності. Завжди роблять те, що відчуває себе добре для Вас.
з чого почати?
Якщо ви ніколи не були в класі йоги до цього ви повинні почати повільно з хатха-йоги. Це не може бути модною йогою дисципліни там, але це здорово, щоб познайомити вас з деякими з основних і простих поз у йозі. Ви можете експериментувати з найпростіших поз, які повинні зосередитися на диханні, і розтягнути всі м’язи м’яко.
Ще один чудовий спосіб почати з вашої йога тренування, щоб спробувати початківець йогою. Ці класи спеціально розроблені для людей, які не мають досвіду у здійснення і хочуть отримати хороше розуміння основ. Класу, як це може об’єднувати кілька дисциплін в одне тренування, так що ви можете отримати смак всього.
струшуючи його до
Якщо у вас є хороший фітнес-рівня і використовуються для тренуючись регулярно, то ви можете спробувати клас йоги, який трохи швидше темп. Не всі йоги становить близько повільні рухи та перебування в позі протягом тривалого періоду часу. Iyangar йоги є гарною тренування, якщо ви не хочете щось статечний.
Це також чудовий клас, якщо ви любите пілатес. Деякі групи, і цеглу, які зазвичай використовуються в Пілатес також знайдені в клас йоги Iyangar. Пам’ятайте, що це не дуже гарне місце для початку для з форми початківців. Ви можете нашкодити собі, якщо у вас цей тип йоги, якщо ви не в формі.
підняти високу температуру
Інший популярний клас, який отримує багато шуму є Бікрам йогою. Це стиль йоги, яка виконується в опалювальному приміщенні, а ще його називають гаряча йога. В ідеалі приміщення має бути нагріта до близько 105F або 40C. Є ряд з двадцяти шести поз, які виконуються з двома дихальними вправами. Це не для всіх, оскільки це вимагає деякого звикання до високої температури.