March Madness і як зробити свій власний sauerkraut_

Ви можете відчувати запах його в повітрі – надія на весну, Фінал 4, домашня квашена капуста … Що? Домашнє квашеної капусти? Ааа, так, це правда. У той час як нарциси цвітуть і баскетбольні м’ячі підстрибуючи, є ще одна ознака того, що весна вже близький: капуста надходить у продаж! Слідкувати, тому що це відбувається щороку приблизно час Дня Святого Патріка! Продуктові магазини в своїх спробах отримати вас прийдуть і магазин згасити їх рекламної продукції, і приблизно в середині березня капуста надходить у продаж. Будучи скромним душі я, я з нетерпінням чекаю цього часу, щоб запастися свіжої капусти, щоб я міг почати свій щорічний ритуал створення домашньої квашеної капусти. Тепер, якщо ви ніколи не зробили свій власний квашена капуста, ви знаходитесь в для задоволення. Це не тільки весело, легко і економічно, це велика дегустація.

Процес для створення ваших власних квашеної капусти дуже простий, і ви можете зробити стільки, скільки ви хочете, або так мало, як ви хочете. Для мене, я зазвичай клаптик приблизно 20-25 фунтів капусти і в кінцевому підсумку з 8-10 літрами квашеної капусти. Для цілей цієї статті, я дам вам вказівки про те, щоб зробити невелику партію квашена капуста, тому, все що вам потрібно в дорозі поставок чисті, скляні банки фруктів.

От ваші основні напрямки:

1. Зніміть і викиньте зовнішні листя з капусти. Вимийте, процідити, розрізати на половинки або четвертинки, і відмовитися від основного (покласти в компост відро!! Ніщо не йде у відходи!)

2. Shred 5 фунтів капусту одночасно з шредера або гострим ножем. Я використовую свій кухонний комбайн з нарізки леза, і скибочки вийти досконалим. Ваша скибочки капусти не повинно бути товще, ніж копійки.

3. Покладіть 5 фунтів нашатковану капусту в миску і посипати 3,5 столові ложки солі травлення (Не кухонної солі!) За капусту і ретельно перемішати руками. Натисніть або топати капусти з картопляним пресом, поки суміш не стане “соковитий”.

4. Упаковують у чисті банки, при натисканні вниз твердо капусти з дерев’яною ложкою. Заповніть банки з точністю від 1,5 до 2 дюймів від вершини. Вона займає приблизно 2 фунти капусти для заповнення 1 літрову банку. Будьте впевнені, є сік капусти охоплюють!

5. Протріть верхню банку, потім накрийте капусти з колодки марлі. Я використовую чистий, білий, старі частини листа, і це працює прекрасно для мене. Складка в “тканина”, так що ребра проти внутрішньої частини посудини. Помістіть кришку на банці, але не затягуйте повністю.

6. Поставте банки на складену газету в темному кутку, де капусту можна бродити при кімнатній температурі. Ідеальна температура постійна 70 *. Деякі сік може перекинутися, так що мета газети. Нехай капусту бродити приблизно на 10-14 днів. Переконайтеся, що під час періоду ферментації, що капуста завжди покрита розсолом або соком. Можливо, вам доведеться утворюючи слабкий соляний розчин, що складається з 1 столова ложка солі на 1 л води, щоб залити капусту, якщо капуста не поширюється.

7. Відкрийте банку, смак і бачити. Ви повинні мати прекрасні партії квашеної капусти. Якщо ви хочете “краут” бродити трохи довше, просто замініть кришку … або вийти з смаженою ковбасою і перекусити!

Створення квашена капуста дуже легко і весело. Хоча це може бути не зовсім Заключний 4 або тюльпан, капуста кругла, як баскетбол, і зелені, як навесні … і ви будете мати смачні кінця березня до божевілля! Якщо ви хотіли б отримати додаткову поради про те, як може ваш квашена капуста або як зробити глиняний розмір партії квашеної капусти, будь ласка, відвідайте мій блог, які перераховані в коробці ресурсу!