Витоки сангрія рецепт

Якщо ви приїхали в Іспанію, не забудьте спробувати сангрія рецепт у вашому улюбленому ресторані або барі. Це традиційний іспанська напій, і ви знайдете його подають в більшості барів і ресторанів. Рецепти міняються від місця до місця, так що не забудьте спробувати його з декількох страв у різних місцях. Інгредієнти, використовувані в рецепті також може змінюватись в залежності від їжі, яка в даний час служив.

Сангрія подається по всій країні в літній час. У північних районах, вважається річним напоєм. У східних і південних районах країни, напій подається цілий рік. Ці області мають більш теплий клімат і, як правило, помірна температура навіть взимку. Сила напою варіюється від одного місця до іншого. Загалом, він сильніший в барах і, як правило, слабкіше в танцювальних клубах або дискотеках.

Походження Сангрія Рецепт

Сангрія виникла в Іспанії. Слово сангрія іспанське слово для кровотечі. Напій отримав свою назву від червоного кольору вино, використовувані в традиційний рецепт сангрии. Напій також зроблені з білим вином. Це називається сангрія Бланко.

Сангрія в основному суміш вина, соки, газована вода і фрукти. Будь молодий червоне вино може бути використаний в традиційній рецептури. Хороші, якісні компоненти відіграють важливу роль у цьому напої. Вино є основним інгредієнтом, тому обережність, щоб використовувати хороші вина.

Сангрія часто подається в одному літрі глечики. Глечик використаний повинна мати фільтр на кришці. Це штами з льоду і фруктів, тримаючи їх у глечик і зі скла. Ви можете замовити напої по келихах, але це, як правило, подають у глечиках. На вечірках, як правило, подається в чашу з пуншем.

створення власного рецепту сангрію

Типовий рецепт містить червоне вино, нарізані фрукти, підсолоджувач, такий як мед або цукор і невелику кількість на тріпл сек або бренді. Основний рецепт є однією пляшці червоного вина, дві склянки ясно, соди, дві склянки апельсинового соку, одна половина чашки тріпл сек і нарізані апельсини.

Тип фруктів може варіюватися залежно від вашого смаку або тип харчування, який буде подано. Біле вино можна замінити на червоне, якщо ви робите сангрии Бланко. Обов’язково використовуйте якості білого вина для цієї варіації. Так чи інакше карбонізації використовується в рецепті іншого загальну зміну основного рецепта.

З будь-який рецепт, важливо, щоб дати час для рідини, щоб змішатися з фруктами. Це покращує аромат. Щоб дати час для цього, змішайте всі інгредієнти, крім льоду і содовою. Відрегулюйте інгредієнтів в рецепті за своїм смаком. Налийте в глечик і залишити в холодильнику на кілька годин або на ніч.

Додати соду і льоду перед подачею на стіл. При бажанні більш свіжі фрукти можуть бути додані безпосередньо перед виступаючої напою. Для сторін, залити сангрію в чашу з пуншем. Додати лід, содова і більше свіжих фруктів. Додати ці інгредієнти безпосередньо перед подачею на стіл. Подавати напій тільки після остаточного інгредієнти додають.

Спробуйте різні якості хорошого червоного і білого вина при створенні цього напою. Поекспериментуйте з різними фруктами, ясно содова і фруктові соки, щоб придумати кілька різних рецептів для різних випадків. Запишіть кожного з них і зберегти ці записи для подальшого використання. Пробуйте рецепт на кожну партію або йти з різними продуктами ви можете служити.