Йога і ваше здоров’я

Він є визнаним істину, що здоров’я і йога тісно переплітаються. Регулярна практика йоги була приписують відродження про поліпшення фізичного здоров’я, а також психічний і фізіологічний благополуччя. Все більше і більше людей в даний час беруть йогою для того, щоб збільшити їх гнучкість, легкість стрес, зменшити болі в м’язах і суглобах, а також як спосіб боротьби з декількома проблемами зі здоров’ям.

Йога являє собою високоефективний лікувальний форма мистецтва, яка спрямована на об’єднання тіла, розуму і духу. Регулярна практика йоги збільшує вашу обізнаність про модель вашого тіла руху, пози і вирівнювання. Це підвищує гнучкість вашого тіла, допомагає вам залишатися розслабленим в найбільш стресових ситуаціях і допомагає вам відчувати себе слюсар, щасливіше і більш енергійним і мирно.

Йога забезпечує цілісний підхід, який приносить користь кожної системи в організмі, не побоюючись несприятливих побічних ефектів.

Нервова система: Практика йоги є надзвичайно корисним для злагоджену роботу нервової системи, яка відповідає за розум і необхідних функцій організму. Це також допомагає вам впоратися з мігренню, а також визнати фактори, які можуть викликати їх.

Опорно-рухова система: Регулярна практика йоги допомагає поліпшити силу і гнучкість м’язів і суглобів особливо навколо шиї, верхній частині спини і колін. Це допомагає запобігти травми хребта через правильна постава і фізичні вправи.

Серцево-судинна система: Йога допомагає вам впоратися з існуючими хворобами кровообігу і розладів, включаючи коронарну хворобу серця і гіпертонія. Деякі пози йоги допомагають зміцнити серцевий м’яз і поліпшити кровообіг.

Ендокринна система: Йога допомагає поліпшити функціонування ендокринної системи, яка регулює обмін речовин і зростання. Регулярна практика йоги може бути величезною у вирішенні різних проблем зі здоров’ям, включаючи діабет і ожиріння.

Дихальна система: йога допомагає управляти респіраторних захворювань, а також різних фізичних і емоційних чинників, які погіршують або викликають проблеми.
Травна система: йога допоможе вам більш ефективно вирішувати різні розлади травлення, включаючи печію і синдром роздратованого кишечника.