Карма-йога – частина 2 для життя та звільнення Spirtual

Існує історія, в Рамаяні, один з великих царів, Джанака, який крім того, що Ріші, був також ідеальний Карма Йоги. Рамаяна є одним з священних індуїстських епосів традиції і релігії.

Це історія духовного звільнення для всіх.

Ріші є мудрим і наукових святої, який досяг всі можливі знання в певній галузі. Цар Джанака досяг цього (і більше), як ідеальний Карма Йога, як кажуть, також досягла Моска, або звільнення від циклу народження і смерті.

що карма-йога?

Карма-йога, або “дисципліна дії” заснована на вченні Шрі Крішни в Бхагавад-гіті, свята індуїстських писань. В якості одного з чотирьох стовпів йоги, Карма-йога вимагає дотримання свого боргу (swadarma), залишаючись при цьому відділяється від нагороди. Простіше кажучи, це йога спектакль “правильна дія”.

Що таке правильне дію?

Правильне дію є дотримання ваших свадхарма (особистим правом безмитного дія). Таким чином, кожна річ, яку ви робите, це гармонія з Творцем, створення і ваша мета на все життя. Ми всі знаємо, що ми повинні робити. Він “відчуває” правильними.

Зокрема, і роботи вашого життя повинно бути зроблено без очікування, мотиви, або очікування його результатів. Роблячи таким чином, він очищає розум і дозволяє людині осягати премудрості так роблять.

Чому Карма-йога допомогти? Що вона може зробити для вас?

Карма-йога, практикується в повсякденному житті дозволяє людині гідне, через дію, медитація і відданість розвинути силу міркувань, розвинути свої інтуїтивні влада набуття знань і, нарешті, вийти за межі самого розуму. Що мені робити далі?

Ви практикуєте щодня 3 Ds … Відданість, Обов’язок і дисципліна. Це і є секрет виконувати карма-йогу.

відданість

Досягається через, якщо нічого іншого, розуміючи масштаби і велич робота Творця. Це перший крок до становлення Карма Йоги, і ви не можете обійтися без цього. Вона ніколи не перестає, хоча б поглянути на небо, і нехай розум блукати, ви станете присвячується. Чим більше ви будете розмірковувати над створенням, тим більше вас тягне до Творця.

Duty (свадхарма).

Часто «борг», називається «праведність». Ви будете нести штрафні якщо ви уникають свій обов’язок. У карма-йозі, вся справа йде про досягнення заслуг, Твій борг по відношенню до Бога, або Я, або внутрішній вчитель, який вчить вас через всі конкретні обставини вашого життя, як вони з’являються. Карма-йога вчить, що Бог є діячем, а не ви

Дисципліни. Кожну роботу ви робите, кожна задача є свого роду вчителем або урок. Ви знаєте, ви можете дізнатися різні навички, виконуючи різні завдання.

Ви також знаєте, що кожна робота має різні вимоги з точки зору часу, ступеня концентрації, навичок або досвіду, емоційного вхід і вихід, фізичну енергію і волю.

Карма Йоги буде робити всі завдання або добре, і в повній відповідності відповідно до ваших свадхарма.

Повідомлення карма-йоги полягає в наступному:

Коли ви робите будь-яку дію, яке знаходиться в гармонії з Творцем і творінням, ви ніколи не егоїстично мотивованою.

Ви також більше не підтримують нав’язливого бажання по відношенню до майбутнього. З цим викорінення компульсивний бажання, ви можете жити в всюдисущої, з розумінням, що нинішні дії впливають на майбутнє, так що ви жити без прив’язки до майбутнього.

Це основний духовний закон, що всі бажання несе в сам собі рушійна сила для їх виконання.

Тобто, якщо досвід можна мати в цьому природному світі, і ми хочемо його, ми підсвідомо штовхають до цього або залучити його до себе.

Духовне звільнення

Дотримання те, щоб виправити дії, в Карма-йога може призвести потім до нашої кінцевої духовного звільнення.