Крійя Йоги і природа подорож

Крійя йога знайшла місце у деяких людей, які шукають більш глибокі, більш духовний зв’язок з життям. Це йога кундаліні орієнтованих і техніку медитації, яка також викладає певних духовних і езотеричних принципів. На жаль, як і багато подібних “духовні” структури влади, вона вчить вас, що ваша влада по суті лежить поза себе – тобто, що вам потрібно “гуру” або “майстер”, щоб отримати доступ до своєї вродженої духовності.

Крійя йога має якісь цілі, які звучать як привабливою і перспективною. Вони спрямовані на усунення “перешкоди” і “перешкод” від розуму і тіла. Точка зору дуже цікава річ тут, однако. Тому що те, що є перешкодою або обструкції одній людині, може не бути в іншій. Це передбачає дуже цікавий світло з посиланням на силові структури і системи вірувань, і показує, чому важливо підтримувати свій суверенітет себе в думках і на ділі.

Крійя йога була принесена на Захід Йогананда в 1920-их. Він встановив Самореалізації як «загальне йога» системи, які намагалися вирішити духовні, а також фізичні аспекти себе.

Крійя Йога відбувається в основному з трьох інших методів йоги – карма-йога, бхакті-йога і джняна йоги. Карма-йога зосереджена на рух душі як всередині, так і поза розуму. Джняна Йога фокусується на мудрості, дозволяючи розуму свободу. Бхакті-йога зосереджена на любові, так як вона дозволяє прийти до угоди з усім навколо вас. Метою об’єднання їх у тому, щоб «очистити» розум і душу, і прихильники Крійя Йоги вважають, що вони можуть досягти самореалізації швидше, таким чином, ніж після інших дисциплін.

крійя підготовки

Першим кроком у Крія є «підготувати» вашого тіла, і це буде зроблено в одному з кілька способів. Для багатьох, Хатха-йога є ідеальною підготовкою вправи. На думку інших, хоча, хто може бути не такий гнучкий, альтернативи надаються.

Наступне в Крія, розум підготовлений. Генеральний поведінка вивчається як частина психічних процесів у цій дисципліні, тому забезпечення вашого розуму правильно сфокусовано має важливе значення. Крім того, техніку крия йоги штовхає вас вивчати загальне здоров’я, чистота, чистота, і навіть метафізичних принципів. Разом, хоча, вони допомагають «підготувати» розум для подальшого методи, які використовують життя організму струмами сили нібито для “очищення” мозку і нервової системи.

Мантри вчать в техніці крия йоги. Вважається, що вони поглиблення медитативного досвіду. Цей звук мелодії технології Undoubtably тіла, як камертон, як і будь-який звук, який повторюється, і в центрі уваги. Питання в тому, звичайно, до того, що частота тіло, яке налаштовані?

Якщо самореалізація це подорож, подорож якого ми проведення? Наші, чи чужий? Крійя йога Undoubtably резонує з деякими людьми. Що стосується мене, я віддаю перевагу більше прозорості.