ТБ одиниць протягом десятиліть

Народження телебачення на початку 1950-х виникла потреба в абсолютно нових меблів ТВ-пристрої. Слідуючи приказці “місце для всього і все на своєму місці”, рано одиниць телевізори прийшли з його власного кабінету. Зазвичай виготовляється з дерева, балансуючи на чотирьох ногах, і розсувні двері для покриття екрану, 1950-х років корпусу телевізора є втіленням середині століття сучасний дизайн.

1960-х років почалася нова любов для чого-небудь і всього британського. Разом з Beatles прийшла популярність мода дизайн у всьому, від моди до меблів, і так, в т.ч. телевізор шаф. За цей час деякі телевізори набори прийшли в корпусах з гладкою, пластик, уникаючи гострих кутів, які були популярні протягом попереднього десятиліття. Натхненні концепцією життєвого простору віку, дизайнери придумали POD-форми шаф ТБ блок для розміщення телевізорів майбутнього. Цей естетичний дизайн був перенесений добре в 1970-х роках, з круговою шафи ТБ виробляється в голосніше, більш “психоделічну” квітів.

1980-х років часто описується як “великий і жирний” епохи. Все, від волосся до плічок, потім була велика. Телебачення теж стало більше, з системами домашнього кінотеатру стає популярною в готівкових багату середу того часу. Дизайн меблів також відображено ексцесів десятиліття. Щоб розмістити великі телевізори, більше одиниці телебачення були стати доступні на ринку. ТБ одиниць, то були зроблені з хрому, дзеркальне скло, Lucite або лаком жирним шрифтом основні кольори.

З 1990-х до теперішнього часу, конструкції блоку ТБ стали більш сучасними. Домовласники в даний час стає все більш творчим, коли справа доходить до шукаєте місце, щоб покласти їх ЖК-або плазмові телевізори. Деякі з них використовують античні шафи або фарфору шафи для розміщення своїх телевізорів, щоб зробити телебачення суміш з іншою обстановкою кімнати, в той час як інші використовують фуршетів. Інші навіть відмовитися від використання телевізора пристрій за допомогою квадратні і фігурні дужки, щоб повісити їх телевізорів в стінах.

ТБ одиниць на ринку сьогодні входять в різні матеріали, в тому числі деревини або деревних шаруватих матеріалів, алюміній, пластик і навіть скло, а в тисячі конструкцій – від мінімалізму до бароко. Неважливо, які ваші уподобання дизайну, є телевізор блок для вас і вашого телевізора.