домашнє чилі всі часи улюблене блюдо

Мало Техас основі страв принести такий повний і багатий аромат тіла і до столу як і перець чилі. Ви можете індивідуалізувати цей рецепт і зробити це самостійно за допомогою ретельного відбору зокрема спецій та інгредієнтів. Навіть вегетаріанці можуть насолоджуватися рясними порціями чилі з тофу або баклажани, замість звичайного м’яса, додала. Чилі рецепти все охоче піддаються експериментам навіть початківці кухаря.

Деякі з кращих чилі рецепти були передані всім поколінням і члени родини будуть охороняти ці ревно. Один або два спецій може зробити перерву або чилі блюдо і багато з кращих кухарів знають про це. Можливо, ваш сімейний рецепт вже експериментували з і є деякі замітки про те, які найкращі спеції використовувати, щоб виявити надійні і ароматичних якостей домашнє чилі.

Чилі має бездоганну репутацію як один з найкращих продуктів, щоб довести до вечері Potluck або збору. Ви можете швидко сфабрикувати блюдо з нуля протягом 30 хвилин або менше. Час приготування швидко і страва може використовуватися для подачі число голодуючих людей в поспіху. Одна з кращих речей про чилі є те, що це дуже багатий і заповнення блюдо.

Деякі кухарі насолоджуватися чилі як страва, з яким вони можуть експериментувати з різними м’ясо і овочі. Ви завжди можете спробувати деякі нові м’ясо і шматочки овочів у спробі поліпшити свій власний рецепт. Будьте впевнені, щоб відрегулювати всі спеції при додаванні нових інгредієнтів, однако. Деякі спеції повинні бути збільшені, якщо ви додаєте речі, як баклажани або кабачки. Ви також повинні бути впевнені, що ви не додаючи нічого, що обрушиться весь аромат страви.

Для початківців кухарів чилі буде одним з перших страв, які вони готують. Все, що їм потрібно зробити, це покласти чилі блюдо разом і додати салат, хліб і десерт, і вони будуть мати всю їжу готові бути розміщені на столі.
Chili любителі також погоджуються, що чилі страва буде на смак, як добре чи краще, коли він нагрівається.