займатися йогою, щоб залишатися здоровим

Йога є давньої традицією перевіреної, яка існує протягом тисяч років, а також один з найдавніших культурних спадщин в Індії. Слово йога означає “об’єднувати”. Але це означає не лише споглядання, а й спілкування, і всі повноваження Поєднання тіла, розуму і душі до Бога. Це дуже давня і ефективна система управління дисциплін і призначена для виробництва інтеграція тіла, розуму і духу. Він також досягає більш високих станів свідомості і самореалізації методичними зусилля з досягнення досконалості. Навіть на робочому місці, йога стала надзвичайно популярною в багатьох компаніях по всьому світу. Робочі вісім годин на день, п’ять-сім днів на тиждень дійсно стресу. І йога може бути просто відповіддю на це. Йога знижує стрес. Покращує гнучкість і тонус м’язів, покращує кровообіг, знімає хронічні болі і знімає тривогу розладів, пов’язаних с. Кращий з усіх, вона виховує фізична свідомість, освіжає вашу енергію, і пропонує невелику відпустку від повсякденної рутинної роботи.

Є сім дивізій йоги. Хатха-йога пов’язана насамперед з тілом і асан. Бхакті-йога зосереджена на шлях любові і відданості. Мантра йога має якесь відношення до декламації і повторення слів і віршів. Карма-йога це сервіс, через дії і роботи. Джанаєв йога на інтелектуальному шляху. Раджа-йога є синтезом Бхакті, Карма, і Джанаєв. І Лайя йога секретний шлях або відомий як “Йога Розчинення».

Йога має багато переваг перед іншими методами підтримки здоров’я, таких як аеробіка, легка атлетика, гімнастика, ігри та різні інші форми фізичних вправ і часто описується як краща форма страхування здоров’я для всіх у віці від семи до сімдесяти семи і більше тому що він має багато, щоб запропонувати кожному. Два основних переваги йоги профілактики порушень і захворювань і підтримки здоров’я та фітнесу в повсякденному житті. Інші переваги включають в себе гнучкі суглоби, м’язи гнучкими, спокійно і без напруги розуму і ефективно працюючий життєво важливих органів, таких як серце, легенів, ендокринних залоз, печінки, підшлункової залози і хороший баланс між різними функціями. При виконанні йоги, ви не потрібно будь-яких дорогих обладнання та матеріалів, або дитячі майданчики, тренажерні зали і т.д. І вам не доведеться турбуватися, коли дуже вдалий час, щоб зробити це, тому що ви можете займатися йогою протягом усього року. Вона також може бути здійснено всередині будинку і на відкритому повітрі, просто самі по собі або, якщо хочете, в групах. Єдине, що вам потрібно, це товстий килим поширився на підлогу і покриті чистим аркушем тканиною. Пам’ятайте, що йога повинна практикуватися тільки на порожній шлунок, хоча ви можете зробити це в будь-який час протягом дня.

Всі можуть скористатися йогою. Це принесе користь вам, незалежно від того, молодий чи старий, худий або огрядний, високоосвічені або неграмотний, багатий чи бідний, з вище або нижче середнього класу, зайнятий, по жвавому, або у відставку або робітник на заводі чи в полі . Проте, ця перевага не може бути можливим, якщо не практикує правильну техніку йоги або практикувати її нерегулярно. Йога має широкий спектр техніки, і це може задовольнити потреби практично людей, особливо тих, хто дійсно є рішучість і мотивацію, щоб зробити методи регулярній основі. Йога може виконати це завдання, незалежно від вашої роботи або вашого способу життя. Це може допомогти всі грають свої ролі більш ефективно, більш плавно і комфортно.