збирається Гага над йогою

Поп-ікона Мадонна, ймовірно, один з найпопулярніших бі-продуктів комерційного йоги. Так як вона почала виходити з цим тоноване і відшліфованою фігури, жінки в усьому світі хотіли б знати, якої дієти вона робила. Коли вона показала, що вона була на її шляху самопізнання і знайшла нове джерело духовності, вона також показала її секрет у підтримці її майже вічної молодості погляд-йогою, що є.
Але, крім перебування підходить через практику йоги є так багато більше про дисципліну, що люди повинні знати.

правда про йогу

Перш ніж стати Гага над йогою, ви повинні ознайомитися про те, що перший йога насправді, його походження, багато основних приміщень за дисципліну і як ви можете отримати з цього користь. Давайте почнемо з визначення першого іноземного слова, що таке йога. В принципі, слово “йога” сягає своїм корінням з мови стародавньої Індії, де вона виникла-санскрит. “Йога” в перекладі з санскриту означає “союз чи приєднання.” Це може бути або союз, який відбувається між розумом і духом, між тілом і духом чи приєднання розуму, тіла і духу в цілому.
Але, термін «йога» може бути точно визначено іншим санскритського слова “асана” – практика фізичної пози або пози. Хоча “асана” є лише одним з восьми відомих видів йоги, обидва терміни в даний час приймається за одиницю, тому що так вони обидва пов’язані з психічною і духовне благополуччя, ніж у суто фізичної активності.

Оскільки Йога була упакована для західної культури, в даний час найкраще описати як загальний термін, який включає в себе різні дисципліни. І тепер, йогу більш відомий людям як форма дисципліни, яка варіюється від однієї концепції до іншої. Термін йога в даний час також розглядається як дисципліна, яка займається суто фізичні абстракції до чисто духовному завоюванню і майже всі між ними. Якщо ви думаєте, практикуючих йогу, щоб поліпшити своє життя, ви повинні знати, мотику, щоб перетворити його основні можливості, до власного задоволенню.

Кінцевою основам йоги
Якщо ви дійсно зацікавлені з йогою, ви повинні бути готові, щоб дізнатися майже все про це. Перш за все, ви повинні визначити, чому вам це потрібно.
Деякі з багатьох різних стилів йоги, який викладається і практикується сьогодні включають “хатха”, повільний і ніжний стиль; “Виньяса,” дихання синхронізовані руху стилю; «Аштанга”, швидко розвивається і інтенсивне стиль практика йоги; “Айенгар,” тілесні стиль вирівнювання, “кундаліні” дихання в поєднанні з фізичною стиль руху, і «Бікрам» або «гарячої йогою», яка практикується в 95-100 номерів градуси дозволяє ослаблення напружених м’язів і рясне потовиділення.

Крім того, що ефективне напруга і занепокоєння редуктор, практикуючих йогу також довела, щоб збільшити силу, створюють енергію, будувати і тонусу м’язів, поліпшенню уваги, концентрації, і поставу, знизити кров’яний тиск, покращують пам’ять, і полегшити біль.

Інший простий, що ви повинні знати про йогу, що це вимагає напруги або сили через різні пози. Утрату допомогою виконання поз, більшість людей може подумати, що йога є просто про розтяжці, гранична концентрація і дивні пози. Правда, ви бачите людей, практикуючих йогу робити якісь “акробатичні” трюки, але ті, розтягнення це не просто згинання м’язів: це творчі процеси, які врівноважують тіло на розвиток спритності, гнучкості і сили. Так як кожна поза має конкретні фізичні вигоди, пози в йозі може бути зроблено в якості наступника створюють тепло в тіло через рух, який буде нарощування збільшення витривалості.