знати про принципи йоги

Йога дуже широка і всеосяжна система охоплює всі сфери людського життя. Це на відміну від аюрведічеського, УНАН і гомеопатії. Це не просто система лікування, але має потенціал для розвитку Alround тобто здоров’я фізичне, соціальне, ментальне і духовне. Для соціального здоров’я, вона наказує практика Яма та Нияма і карма-йога. Людина, відданий Карма-йога виглядає всі живі істоти, як і його bretherens і допомагає їм позбутися від хворобливих ситуаціях. Ця концепція “Vasudhaiv Kutmba Кама» є основною філософією йоги.

Вісім частин йоги переслідує мету домогтися, щоб людина усвідомила, що відбувається навколо і як він взаємодіє із зовнішнім середовищем, для уточнення його поведінки, з тим щоб привести їх в синхронізації з зовнішніми умовами, а потім подивитися в ньому себе і провести неупереджене та об’єктивної самооцінки, що призводить до кінцевої мети самореалізації або прояснення. Хоча це здається складним і філософське твердження, істинне значення виникає тільки після того, як людина починає йогою і стає відомо про позитивні зміни, які відбуваються в його фізичному, психологічному та соціальному поведінці.

Йога є те, що традиційно називається звільнення навчання. Вона прагне звільнити нас від нашого обмеженого поняття про те, хто ми є. Ми звикли ототожнювати себе з нашої конкретної тіло, розум, майно, і відносини (які ми часто ставляться як майно). Але це ментально-емоційна звичка, згідно йозі, дійсно глибокий і фатальний помилкової ідентифікації. Він тримає нас застрягли в наші поведінкові канавки, змушуючи нас відчувати страждання знову і знову.
Хороша вправа є принцип обертається навколо фізичного руху. Вправи досягається через серію поз йоги або Асана “, які концентруються на всіх частинах тіла, розтягування і тонізуючу м’язи і зв’язки, розвивається гнучкість хребта і суглобів, і поліпшення циркуляції крові. Пози йоги необхідно керуватися дихання. Координація рухів і дихання важливо, тому що він викликає фізичну силу і психічне розслаблення. Асана також сприяє духовному зростанню.

Що ви їсте дуже впливає на ваш розум. Неправильна дієта призводить до психічних неефективність і блоки духовного усвідомлення. Правильне харчування є одним яка живить і розум і тіло. Вона повинна бути добре збалансована і на основі натуральних продуктів. Правильна дієта в йозі також означає, їдять в міру і їсть тільки тоді, коли ви голодні. Ми іноді схильні Тобто, коли ми засмучені, використання їжі, щоб заповнити пробіл або порожнечу, що ми відчуваємо. Погані звички харчування призведе до наших почуттів бути нудним, що ми навіть не помітите, скільки ми їмо і як це на смак і може призвести до дієти пов’язаних захворювань, як ожиріння і діабет. Їжа повинна підтримувати наше тіло. Вона не повинна допускати легке тіло і еластичною, розум спокійним, і це також має допомогти у збереженні сильною імунною системою.

Йога являє собою подорож з теорії і практики. Для того, щоб займатися йогою правильно і успішно, потрібно звернути увагу на ідеї, що лежать в його практичній дисципліни і вправи і методи передбачають теорій. Це вимагає вдумливого та враховуючи практику. Наприклад, регулярне і правильне практики йогічних поз, безумовно, допоможе нам підтримувати гарне фізичне здоров’я.