лікування вашого батька з смачним гамбургером в День батька

Святкують День батька без його улюблених страв буде просто безглуздим і нецікавим. Це тільки вашого батька улюблених страв, що дає смак до теми свята. Але хіба це не гарна ідея, щоб зробити все по-іншому? Уявіть, як приємно це буде, готує нову страву для нього і вдарити його раптове почуття подиву. Став він захоплений деякі відмінні страви, мабуть, кращий подарунок, який ви можете дати вашим батьком у День Батька.

спеціальний почати з освіжаючим м’ятним чаєм
Почніть святкування День батька з добре поєднання любові і поваги до нього і, очевидно, з особливим м’ятним чаєм. Ви будете дивуватися, як свіжої м’яти може дати звичайний чай з льодом позачергової дотик. Це, безумовно, дати небудь тривалий вплив не тільки на увазі вашого батька, але здивує всіх у вашій родині.

інгредієнти
Все, що вам буде потрібно зробити три літри спеціальний чай м’яти
Гілочки м’яти 8fres,
8tea мішки,
2 ½ склянки ананасового соку,
1 склянка цукру,
2 літра окропу і
6 унцій. Замороженого концентрату лимонаду.

напрям
Змішайте м’яту гілочками, чайні пакетики і цукор всі разом і залити окропом суміші. Накрийте його і нехай крутий протягом 25 хвилин. Видаліть всі непотрібні гілочки м’яти і чайних пакетиків і залити речі у велику чашу з пуншем. Додати лимонад концентрату, ананасовий сік і холодну воду і розмішати добре, поки речі не змішуються належним чином. Сервер на лід і прикрасити його з деякими додатковими гілочками м’яти. Це ідеальний відпочинок після ранкової пробіжки.

Brew Burger удар
Ось хороший рецепт, який ви можете спробувати на День батька в цьому році. Там нічого подібного смачного варива гамбургер, і це поза всяким сумнівом, що ваш батько хотів би його.

інгредієнти
Все, що вам потрібно підготувати вариво гамбургером протягом трьох членів
3 скибочки солодким сиром,
3 цілих рулонів пшениця,
3 шматочки солодкої цибулі,
1 фунт яловичого фаршу і
варити соус в тому числі 1/5 чашки пива і 1/5 чашки готовий соус стейк.

Напрямок для цього рецепта
Змішайте пиво і соус стейк в чашку, накрийте його і поклав його в мікрохвильовій печі на “високий” протягом не менше 1 хвилини. Форма яловичий фарш на три однакової товщини пиріжки і помістити цибулю і пиріжки разом на грилі при помірно високій температурі протягом 15 хвилин. Вимкніть мікрохвильову піч і приправити сіллю. Перед подачею на стіл його почистити його з соусом і покласти зверху сир. Лінія нижній частині кожного рол з салат. Топ з гамбургером, соус і цибулю і близьких бутерброди перед подачею на стіл.

Знову нічого не здається краще, ніж смачний розбили сколотин і петрушкою картопля як гарнір з Brew гамбургера. Розсіл з ним призводить рецепт естетичне дотик.

Святкування Дня батька твого отримати ідеальний контакт з цими Прості, але симпатичні серцевим рецептів. Ви будете дивуватися, як дивно ці рецепти, щоб принести велику радість у День щасливого батька для вашої родини і спеціально для вашого батька, який був якорем для корабля вашій родині вже багато років.

Це святкування Дня Батька стаття може бути вільно передруковані або розповсюджуватися в цілому в будь-яких журналу, новини, блог або сайт. Ім’я автора, біо-та на сайті посилання повинні залишатися незмінними, і будуть включені всі репродукції.