покращення в слух за допомогою йоги

Він справедливо вважав, що, хоча говорили слово чули всі, привілей мати можливість слухати тихо говорив слово надається виключно для людей, які наділені розумним слух. Тому, дуже важливо для кожної людини, щоб володіти хорошим слухом, щоб бути в змозі вижити в цій величезній всесвіту, і це буде досягнуто за рахунок регулярної практики йоги.

Слово йога була отримана від санскритського слова Юй, що означає об’єднання або керувати і таким чином, це древнє мистецтво включає в себе об’єднання фізичних, розумових також що не світські аспекти своєї практики. Оскільки найбільш мета йоги полягає в наданні допомоги людині заспокоїтися і розвивати глибоке розуміння, це просвітлення, яке досягається можуть бути ефективно використані для точок пошуку ті енергії всередині тіла, які називаються чакрами.

Організм людини є домом для семи чакр, які знаходяться в сім абсолютно іншої частини тіла, і кожен з семи чакр нагадує колесо або квітка оточений обрану кількість просовує або пелюсток. Саме ця чакра, яка є координаційним центром енергії по тілу, а також чакри, яка охоплює вуха і впливає на наше почуття слуху називається чакра Вішуддхі, що символізується бірюзовий блакитний лотос, оточена шістнадцятьма пелюстками. Так як ця чакра відповідає за чіткість у спілкуванні, швидкість думки, незалежність Крім спосіб безпеки під час душу, в ній повинні бути постійно відкриті і функціонують в якості входу для знань, знань та навчання.

Філія йоги, яка призводить до чакри Вішуддхі відкрити називається кундаліні-йоги, і це тягне за собою регулярну практику різних Yogasanas, пранаяма, і джаландхара бандхи і мудрі khecari. Йогічних асан, які пов’язані з почуттям слуху у людини і привести до її поліпшення шляхом регулярних наступних перераховані нижче:

Tadasana, що стоять асани, не тільки тримає вухо здоровим, але спільно покращує фізичне рівновагу людини, і додає гнучкість до мінімуму магістральних них.
Джаліл НЕТІ є метод, в якому вода страждають внутрішні канали особи, отже, переконавшись, що ефективне очищення вуха, а потім зниження ймовірності інфекції.
Карма дхоуті може бути метод, за допомогою якого вушної сірки вимкнений з вуха шляхом вставки недостатньою палець і повертаючи його в усіх напрямках.