по сервісу і насолодитися традиційним італійським вечерею

Навіть тим, хто ніколи не був в Італії, унікальність італійського блюда, добре відомо. З багатьма курси на різних періоду в кілька годин, ці страви призначені, щоб дати вам час, щоб проводити з сім’єю і насолодитися смачною кухнею, яка наповнюється італійської культури. Якщо ви вирішите, що ви хотіли б з’їсти, як італійці роблять, їжа має наступну структуру.

порядку італійські страви

1. деякі перед їжею алкоголю

Відомий як “Aperitivo,” італійці люблять насолоджуватися трохи алкоголю (як вино та лікери), який призначений для отримання неба готова до італійським рецептом їжі. Це зроблено з метою як теплий живіт і послабити сім’ю перед їжею.

2. закуски

Після напій маленьку закуску. На відміну від більшості закуски ресторану, часто це щось дуже маленьке, такі як сир, перець, або шматочки м’яса. Вона не повинна бути занадто заповнення, але як і раніше надають широкі аромат.

3. перша страва

Перша їжа тоді подається. Хоча вона покликана доповнити все, що італійський рецепт їжа збирається бути використані для другий курс, перший курс, де традиційні італійські продукти, як макарони і галушки подаються. Розміри порції менше, ніж у США (в цілях збереження номерів на наступний курс), але це все ще не хвилину, а це смачна частина їжі.

4. друга страва

Це вважається основною стравою. Вона складається найчастіше з великих шматків м’яса, які були належним чином досвідчений за традиційним італійським рецептом їжі. М’ясо може бути курка, риба, телятина або яловичина в залежності від регіональних переваг. Основна страва також подається з салатом, відомий як Contorno. У деяких районах це вважається окремою їжею, але він як і раніше служив разом з основною кухні.

5. фрукти

Після їжі, багато сімей починають з невеликих “десерт” з фруктів або сиру, знову обрали на додаток до італійським рецептом їжі. Тип сиру або фруктів часто залежить від регіону і просто призначена, щоб почати закриття частини їжі.

6. десерт

Як тільки плід був завершений, італійці часто служать більш традиційний десерт, такі як великий торт для всієї родини, щоб володіти.

7. кави і лікеру

Італійських страв часто закінчуються користуються деякі сорти кави. Кава являє собою сильний аромат, і, як правило, основну частину харчового традиції. Після кави, проте, багато італійські сім’ї з кінця десерт лікер або вино для того, щоб знизити вплив кофеїну і закінчити ніч мирно.

насолоджуватися італійської їжею

Традиційна італійська їжа найчастіше користуються на святах і спеціальних заходів, і було поширене протягом декількох годин. Кожен італійський рецепт їжі ретельно відібрані, і мета усього вечора, щоб насолодитися часу ви проводите з родиною. Навіть якщо ви не італійського походження, насолоджуючись їжею в італійському стилі, це відмінний спосіб, щоб поїсти смачної їжі і зв’язку з сім’єю.