як йти про підготовку грецького хумус

Грецьке хумус є одним з найбільш поширених і популярних рецептів і варіацій, які можна отримати, особливо на Близькому Сході суспільствах, де хумус є одним з оплотів Сходу “дієти. Є багато рецептів, які ви можете вчитися і експериментувати з, і рецепт, представлені тут, одна з великих рецепти, які ви не пошкодуєте спробувати. Є багато шляхів вирішення цієї страви, але в цій частині, ми будемо ділитися з вами однією з найпростіших способів воєдино соковитою їжі цього типу.

Що потрібно, щоб піклуватися про є ключовими інгредієнтами, і вони включають наступні пункти. Вам знадобиться 1, 15 унцій осушених, може нуту. Два лимона також буде необхідно, а також 1 навесні свіжий орегано, з його листя нарізати. У цьому рецепті, вам не потрібно багато часнику; тільки один зубчик дрібно нарізаного часнику буде достатньо. Звичайно, вам знадобиться сіль і відповідну кількість цього буде визначатися загальною кількістю їжі, яку ви готуєте.

Додаткові інгредієнти включають 2 ложки тонкою пастою і жменька свіжої петрушки. Те, що ви будете також потрібно, це 1/4 чашки calamite оливки, яка повинна бути крупно нарізані і добре дренованих. За великий грецьке блюдо хумус, вам також знадобиться 1 мішок чіпів лаваш разом з морською сіллю. Коли мова заходить про вашу морською сіллю існує безліч варіацій цього компонента, які можна розглянути, але один з кращих, щоб розглянути є морська сіль Стейсі. Вам також знадобиться 1/2 огірка без кісточок, розрізані на палички для занурення. Середній червоний перець завершить набору тут і ви повинні мати це одна відібраний і нарізати смужками для занурення.

Процес підготовки тягне за собою об’єднання горох і лимонний сік з материнкою в кухонний комбайн або блендер. Що вам потрібно буде зробити, це часниковим місивом, поки ви робите пасту з неї. Це повинна бути змішана з сіллю і змішування має бути зроблено, як ви натиснете плоскої частини ножа. Потім можна додати часник, щоб процесор разом з тонкою пастою і петрушку. Далі, після цього обробляє хумус, поки ви не отримаєте дуже гладку пасту.

Що вам може знадобитися зробити, це додати трохи води, щоб зробити пасту трохи тонкими, якщо вона занадто товста. Після цього процесу, тепер можна переносити хумус в миску для змішування з оливками. Залиште частину вашого маслини для прикраси. Вищевикладене завершує підготовку грецького хумус. Це соковиті страви можуть бути подані DIP з чіпсами піту і якщо ви хочете, з рослинним палички, а також. Як ми згадували раніше, існують різні підходи до такої їжі, але рецепт ми представили вам дасть вам одне з кращих страв для основного прийому їжі або закуску.