інструктор йоги ознаки того, що говорить саме за навички інструктора з йоги

Йога була оголошена як відмінний спосіб об’єднати медитації і фізичних вправ, щоб досягти максимальної вигоди для фізичного, так і психічного здоров’я. Мистецтво допомагає вам змінити ваше тіло і розум в хорошій гармонії.

Приєднання клас йоги є надзвичайно корисним. Ці класи корисні, коли справа доходить до вивчення певних складних позах.

Якщо вчитель йоги відіграє важливу роль у вивченні пози в найкращих і найбільш вигідним чином, ви повинні бути дуже обережні, коли мова заходить про вибір для себе. Є погані інструктори, а також хороші інструктори. Ви повинні прийняти певні моменти до розгляду при виборі кращого для себе.

Пам’ятайте, що інструктор йоги завжди покаже вам певні знаки і натяки. Ці ознаки дасть вам знати про здібності та досвід тренера. Ось кілька ознак, щоб не упустити:

– Ознаки, щоб не упустити

а) хороший вчитель буде спостерігати і те добро студентів до початку класу. Інструктор був би вдячний студента, які вони є, їх унікальні навички та здібності. Загалом, ви виявите, позитивне ставлення до йоги.

б) Є кілька проблем, потрібно зіткнутися в процесі навчання йоги. Деякі з поз йоги буде досить складним завданням. Таким чином, люди, які страждають від травм, у тому числі дрібних повинно бути вкрай обережним. Ці питання, як правило, висунуті інструктор йоги на початку класу. Інструктор б також перевірити на травми інших проблем до початку класу.

в) Як тільки, фізичне іспит закінчився, вчитель буде мати на увазі, пози, які вибирають студенти, які добре, для тих, які мають певні травми або проблеми зі здоров’ям.

D) досвідчений інструктор, безумовно, пояснити і показати конкретний позі. Він або вона буде спеціально акцент на складних з них для того, щоб учні зрозуміли про ці позах від початкової до кінця.

д) Якщо ваш тренер є кваліфікованим і ветерана, то він зробить це в точку, щоб пояснити вам пози ясно і різними способами. Іноді учні не можуть сприймати позу правильно певним чином.

F) Хороший інструктор буде точно знати, як навчати. Він або вона буде помітити навіть тонкі слабкості і помилки і знаємо, як їх виправити витончено. Якщо вчитель досить досвідчений, то він чи вона, безумовно, розумію, що ви ставите в 100% до класу і буде стимулювати вас обережно, щоб виконати в кращу сторону.

г) Як тільки клас решт, інструктор йоги, безумовно, попросіть учнів про те, як вони відчувають.

год) Переконайтеся, що ваш інструктор з йоги закінчується клас з Шавасана або мерця позі. Хороші пози медитації підвищать йоги.

I) Нарешті, інструктор подякувати студентів за участь в класі так само, як він вітає вас на самому початку.