7 важливих рад для йоги успіху

Йога була доведена, щоб зняти стрес за допомогою вправ, які об’єднати розум, тіло і дух. Якщо ви новачок у йозі, ці сім рад почне вас на шляху до більш зосередженим життя.

1. Поговоріть зі своїм лікарем і поясніть, який тип пози йоги ви збираєтеся практикувати. Показати вашим лікарем фотографії позує для ілюстрації. Ваш лікар може виключити певні пози, якщо у вас високий кров’яний тиск, глаукома, історія відшарування сітківки, або хвороби серця. Переконайтеся, що ви будете слідувати рекомендаціям лікаря.
2. Знайти класі йоги, яка найкращим чином відповідає вашим здібностям. Поговоріть з майбутніх учителів, і вирішити, чи не ви можете впоратися з програмою, перш ніж зареєструватися. Це дуже важливо, щоб зробити ще один крок за один раз. Спробуйте кілька класів початківців, перш ніж намагатися більше vigerous класів. Не рухатись вперед дуже швидко. Дозвольте вашому тілу, щоб пристосуватися до вправ.

3. Слухайте своє тіло і бути в курсі ваших фізичних здібностей. Ви ж не хочете нашкодити собі. Переконайтеся, що інструктор розуміє свій рівень досвіду і будь-які обмеження, які ви можете мати. Не дозволяйте нікому, щоб підштовхнути вас вперед занадто швидко. Пам’ятайте, що це має бути весело і розслаблюючим.

4. Якщо ви не можете знайти клас, який відповідає вашим потребам, ви завжди можете займатися йогою будинку. Є багато книг, програм і стрічок, які допоможуть вам розпочати роботу. Пошук найкращих продуктів в інтернеті і читати відгуки. Поговоріть з іншими, для recommenations.

5. Чому б не спробувати приватні уроки? Ви можете замовити деякі один-на-один сесій з учителем у вашому районі. Більшість інструкторів йоги пропонують приватні класи або може допомогти вам створити свій власний програму. Це хороший спосіб почати. Ви завжди можете взяти групові заняття або займатися вдома, після того як ви були приватні уроки і познайомилися з основами.

6. Знайти йоги приятель. Приємно займатися з кимось, і це допоможе знизити травматизм. Це також чудовий спосіб бути в курсі вашого ентузіазму та інтересу.

7. Їжте злегка перед практикою. Зачекайте, принаймні, дві години після їжі до занять йогою або практики. Порожній шлунок краще, але не дозволяйте собі занадто голодні, щоб думати. Ви не зможете зосередитися на позах або насолодитися себе під час відпочинку або медитативних вправ.

Тепер прийшов час, щоб захопити ваш килимок і рушник і отримати максимальну віддачу від ваших вправ йоги.