Знову в школу означає назад на здоров’я

Це трапляється з кращими з нас. Діти виходять зі школи і наших вправ і здорового харчування викинуть з відходами сторони. Вечірні поїздки в магазин морозива, годинами сидячи в пляжному кріслі, довго їде автомобіль, де тільки фаст-фуд доступно: всі ці фактори, можливо, додав кілька зайвих кілограмів, щоб ви і ваші діти протягом літа. Тепер з початком навчального сезону як ви можете отримати себе і своїх дітей назад на хорошому харчуванні і тренування? Наступні 4 кроків допоможуть вам втратити ці небажані фунтів влітку і розвивати хорошу рутину на весь навчальний рік.

Збирай свої обіду. Не тільки вашої дитини обід, але ваш обід, а також. Зробіть приготування їжі діяльності, що ви робите разом зі своїми дітьми. Включити їх в процес від початку до кінця. Перший починав зі створення продуктових список всіх продуктів, які ви будете потрібно для сніданку, обіду і вечері протягом тижня. Пам’ятайте, що діти, швидше за все, є здорову їжу, якщо вони вибрали їх самі. Наступне, продовольчий магазин разом. І, нарешті, зробити обіди в той же час, що ви робите вечерю у вечірній час. Мало того, що ваші діти будуть грати на продукти, які вони підготували собі, але вони будуть також дізнатися значення знайшли час, щоб підготувати здорову їжу. Так, ми всі обмежені в часі в ці дні. Але діти, які дізнаються, що здорове харчування потребує часу для підготовки стають підлітками та дорослими, які прийматимуть час, щоб вибрати і підготувати здорову їжу. Діти, які їдять на бігу зазвичай перетворюються на підлітків, які їдять фаст-фуд на бігу які потім перетворюються на дорослих особин, які їдять фаст-фуд. Це запускає їх на спадну спіраль, яка призведе тільки до ожиріння і хвороби серця.

Розклад вашого вправи. Графік ваші тренування навколо школи вашої дитини графіку і / або активності графіком. Наприклад, носити свій одяг тренажерний зал відмовитися від ваших дітей до школи і відразу перейти в спортзал. Не тільки ви будете встановивши відмінний приклад для своїх дітей, ви будете рідше, щоб пропустити тренування, якщо ви одягнені і готові до роботи. Можна також запланувати ваш час вправ навколо спортивного вашої дитини або графік робіт. Якщо ви знаєте, у вашої дитини є танці в певні дні, в певний час, планувати свої вправи протягом того часу, а також. Якщо вам розставити пріоритети для вас час вправи таким чином, ви будете показувати дитині, як цінна вправу і як вона є невід’ємною частиною вашого дня. Діти, які бачать вас цінності та пріоритети час вправ стати дорослі, які цінності та пріоритети час вправ.

Переконайтеся, що ваш рюкзак упакований напередодні ввечері. Знову ж, це не тільки піти на вашої дитини, але він йде для вас також. Що потрібно, щоб були створені на ніч, щоб вранці наступного запуску плавно і вільний від хаосу? Коли я була маленькою дівчинкою, моя мама допомогла б нам щоночі створили нашу одяг і рюкзаки напередодні ввечері. Щоночі я мав би думати про діяльність на наступний день і планувати відповідно. Чи було у мене школа танців після школи? Чи було це тренажерний зал день? Я збирався одного на дату гри? Тепер, як дорослий, питання трохи різні, але як і раніше вимагають планування та упаковки напередодні ввечері. Я збираюся в спортзал насамперед з ранку? Чи повинен я пакую одяг для роботи після тренування? Чи маю я зустрічав одного на пробіжку? У мене є деякі здорові закуски зі мною? Цей простий крок щоночі як і раніше допомагає мені, і донині, роблять щоранку гладко.

Отримати опікуна або сторонньої допомоги. Якщо ваша дитина робить погано в математиці, ви не просто дозволити йому кинути в рушник і падіння класу математики. Те ж саме стосується ваших тренувань і режим харчування. Якщо ви виявите, що ви боретеся з поточним планом, знайти собі який-небудь зовнішній опорі, як Ви знайшли б ваша дитина класі викладачем або додаткового навчання. Реєстрація вправи клас в тренажерному залі, найняти тренера протягом декількох сесій, проконсультуйтеся з дієтологом, знайти вправи / харчування групі підтримки. Коли один із шляхів не працює, спробувати нову стратегію. Ви б ніколи не дозволяйте вашій дитині просто кидають школу, якщо один метод навчання не працювала. Те ж саме стосується ваших вправ і харчування плану. НІХТО план не працює для всіх, так що вивчити всі ваші варіанти і вибрати найкращий план для вас.

Пам’ятайте, що здоров’я завжди має бути вашим вищим пріоритетом. Навчання вашої дитини, що здоров’я так само важливо для їх майбутнього, як школа буде почати їх по життю довгий шлях до здорового способу життя.