Йога центральних – мавпи представляють

Це остання стаття в нашій йозі центральний ряд, і сьогодні ми будемо дивитися на пози відомі як мавпа пози або Hanumanasana. Ми будемо дивитися на те, як правильно виконувати пози, переваги ви можете отримати від нього і все, що ви повинні розглянути перед початком. Будь ласка, прочитайте всю статтю, перш ніж намагатися позі.

як виконувати позу

Ми зібрали інструкціями про те, як виконувати позу правильно Однак є й ряд модифікацій, які можна зробити, щоб зробити позу простіше, а також глибше. Ці модифікації можна знайти нижче у статті.

1. Ви повинні починати цю позу на колінах на підлозі. Тоді ви повинні підніміть праву ногу і покладіть праву ногу на підлогу біля фути перед лівим коліном. Ви повинні підняти внутрішню підошву правої ноги і помістіть ваш вагу на зовнішню п’ятою. Метою цього є перетворити ваш праве стегно назовні.

2. Тепер на видиху нахиліть тіло вперед і упріться рукою на підлогу. Тепер ви повинні повільно сковзаєте лівим коліном тому з метою випрямлення лівої ноги. У той же час, що робить цю нижню праве стегно до підлоги. Коли ви дійдете до точки, якраз перед межа ваших стрейч ви повинні зупинитися.

3. Тепер почніть натисніть праву п’яту від тіла. У той же час ви повинні звернутися всередину праву ногу так, щоб коліно приходить в положення, де вона стикається зі стелі. Тепер ви повинні почати натискати лівого коліна знову і обережно знизити лівого і правого стегна до підлоги.

4. Переконайтесь, що ваше праве коліно продовжує пінту до стелі. Ви повинні також забезпечити вашу ліву ногу прямо позаду вас, а не під кутом, і ліве коліно на підлогу. Важливо тримати праву ногу активної і ви можете зробити це, надіславши стопи до стелі. Тепер підніміть руку так, вони вказують на стелі.

5. Тримайте позу протягом 30-60 секунд і не забувати дихати, притримуючи його. Коли виходив з позі покладіть руки на підлогу, поверніть праву ногу дещо не висунеться і звести ноги назад на вихідні позиції. Повторіть позу з іншого боку.

поради і запобіжні заходи

Ви не повинні виконувати цю позу, якщо у вас є які-небудь травми або до паху або біцепса стегна. Це може бути важка поза для новачків у йозі і тому ви можете полегшити шляхом розміщення валиком під таз, а потім розтягнення ноги. Збільшення розміру балки таким чином, що становище зручно.

Ви можете поглибити позі розтягування через руки і пальці і дозволяючи ребрах падають з пахв. Крім того, ви можете зробити це трохи відрізняється, нахиляючись вперед і тримаючи ноги між руками і утримування протягом 10-15 секунд.

переваги і фокус

Фізично це досить вимогливі позу і так можуть допомогти зміцнити ряд м’язів. Основні групи м’язів, які будуть зміцнюватися від цієї пози включають стегна, підколінні сухожилля і паху. Є також переваги, які можуть відчуватися в грудях і плечах. Ця поза може також допомогти стимулювати органів черевної порожнини. З точки зору терапевтичного застосування основним для цієї пози, щоб допомогти з попереково-крижовий радикуліт.