Каліфорнія потрійний сир гриль переосмислює класичний

Хто не любить добра клейкий плавленого сиру затиснутою між маслянистий, підсмажений хліб? Протягом багатьох років, американці взяли смажений сендвіч з сиром, як всі-американська їжа комфорту. Сир Каліфорнії Тримісний Гриль ставить спину Каліфорнії на цьому класичному з додаванням Монтерей Джек, один з найпопулярніших сирів Америки, яка була створена в Каліфорнії більш ніж століття тому.

Ця душа заспокійливий страви прості у приготуванні і серцевий достатньо, щоб бути їжею. Тримісний Каліфорнії Сир Гриль шарів двох типів Каліфорнії Джек сиру Чеддер з Каліфорнією, шинка, помідори і трави хліб для бутерброда, який упаковує акуратним ударом. Ви також можете поекспериментувати з більш ніж двох десятків типів натурально ароматизованих сирів Джек виробництва сировари Каліфорнії поставити свій власний спина на цей бутерброд.

Як і його тезко держави, сир Каліфорнії Тримісний Гриль залишає великий враження. Той факт, що це легко і швидко готувати тільки додає до його великим шармом. У той час як цей бутерброд коштує на своїх власних, ви також можете синхронізувати його з зеленим салатом або супом для більш повної їжі.

Монтерей Джек є лише одним з більш ніж 250 сортів і стилів сиру, виробленого на 51 сировари Каліфорнії.

Каліфорнія потрійний сир гриль

Вихід: 1 великий бутерброд

1 столова ложка вершкового масла Каліфорнії

3 скибочки хліба трави (приблизно 1/2-дюймовий завтовшки)

2 чайні ложки гірчиці діжонської

2 скибочки (1 унція) California Чеддер

1 унція тонко нарізаний шинкою Шварцвальд

2 скибочки (1 унція) Каліфорнії Монтерей Джек

4 великих листя базиліка (опціонально)

1/2 помідора, нарізані

2 скибочки (1 унція) California Песто або халапеньо Джек

1. Розтопіть масло в маленькій каструлі. Кисть невеликій кількості олії з обох сторін одна скибочка хліба і преси в антипригарної сковороді на середньому вогні, перевертаючи один раз смажити з обох сторін. (Це стане середній шар сендвіч).

2. Поширення одну чайну ложку гірчиці діжонської на дно шматок хліба (НЕ смажені частини.) Розмістите один шматочок сиру Чеддер на вершині. Обкладинка з нарізаною шинкою. Розмістите один скибочку Монтерей Джек зверху і накрити скибочкою смаженого хліба. Місце одна скибочка сиру Чеддер зверху скибочкою смаженого. Топ з листям базиліка, використовуючи, і скибочками помідорів. Обкладинка помідори з двома шматочками Песто або халапеньо Джек сир, і один скибочку Монтерей Джек.

3. Поширення одну чайну ложку гірчиці діжонської в нижній частині верхнього зрізу і покладіть на бутерброд.

4. Кисть залишився розтоплене вершкове масло на нижній і верхній частині бутерброд і смажити на середньому вогні до золотистого кольору і сири НЕ плавляться. Розрізали навпіл і кожну половину забезпечити за допомогою зубочистки. Подавати теплим.

Тримісний Каліфорнії Сир Гриль переосмислює класичний смажений сендвіч з сиром з використанням трьох популярних сирів Каліфорнії.